ZWCAD = dobry CAD?

Programy Komputerowe
Małgoś
Forumowicz
Forumowicz

ZWCAD = dobry CAD?

Postautor: Małgoś » 07 gru 2018, 14:09

Hej, witam wszystkich :)
Szukam porady, przymierzam się do otwarcia swojego biura projektowego i rozglądam się za programem CAD - głównie 2D. Nie interesuje mnie ACAD (mimo, że na studiach na nim się uczyłam) - z wiadomych względów koszty utrzymania licencji wykończą jednoosobową działalność, a poza tym wiem że sporo fajnych a znacznie tańszych alternatyw, z licencjami wieczystymi.
Myślałam nad ZWCADem 2019, po krótkich testach wygląda podobnie jak acad - nie miałam problemu żeby się nim pobawić, ale wiadomo że na dogłębne testy aby sprawdzić np.stabilność mało kto ma czas... Widziałam że jest też sporo nakładek, może w przyszłości w miarę rozwoju biura będzie w czym wybierać ;) Licencjonowanie, aktualizacje - to wygląda na plus (zwłaszcza względem Acada)
Znacie ten program - szczególnie jeśli mowa o tej aktualnej wersji? Sprawdza się u Was? Macie jakieś zastrzeżenia?
Będę wdzięczna za sugestie i rady :D
Pozdrawiam! :)
Małgoś
Forumowicz
Forumowicz

Re: ZWCAD = dobry CAD?

Postautor: Małgoś » 18 gru 2018, 14:31

Dzięki wielkie za Wasze rady :D potestowałam jeszcze program i z dnia na dzien coraz bardziej mnie przekonał, a Wasze opinie pomogły mi sie zdecydować iii zamówiłam :D :hurra:
Dzwoniłam do dystrybutora SZANSA - fachowy zespół, miłe Panie doradziły mi wersje i rodzaj licencji, a dział techniczny podpowiedział kilka fajnych trików. :oczami:
I fajna opcja - mogę wziąć udział w szkoleniu z obsługi ZWCADa w cenie licencji :o będę sie może umawiać na styczeń i zobaczymy ;) dam znać jak wrażenia
Ale wygląda to fajnie - czekam na kuriera i będę startować! :hyhy:
Dzięki jeszcze raz za pomocne opinie!
jim002
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: jim002 » 01 lip 2019, 17:31

i jak, sprawuje się jak trzeba :)? Ja co prawda siedzę w CAD 3D (ironcad) ale swego czasu przerabiałem trochę cad`ów d rysunków.
AndroSS
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: AndroSS » 11 lip 2019, 13:35

W stu procentach zgadzam się z tym, co napisał mój przedmówca. Widać, że gość zna się na rzeczy, a nie tak jak inni
--------------------------------------
http://prezenty.edu.pl/
TwoSouls
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: TwoSouls » 15 lip 2019, 22:01

Jak najbardziej się z Wami zgadzam!
Omega44
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Omega44 » 02 wrz 2019, 02:02

U nas w firmie stanęliśmy dokładnie przed tym samym dylematem - autocad czy jakiś zamiennik. Zdecydowaliśmy się na zamiennik, wypróbowaliśmy darmowy cad 2d, miał wszystko co było nam potrzeba, więc zakupiliśmy znacznie taniej licencję.
krzyvevo
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: krzyvevo » 07 wrz 2019, 14:22

hej

Wróć do „Programy Komputerowe”