co ile wymieniać opony?

My, Świat, który nas otacza
donatan
Forumowicz
Forumowicz

co ile wymieniać opony?

Postautor: donatan » 03 gru 2018, 13:05

hej, tak się zastanawiam, ale co ile powinno się wymieniać opony do wózków widłowych? tak żeby było bezpiecznie - co 2 lata? co 4 ?

Anitas04
Forumowicz
Forumowicz

Re: co ile wymieniać opony?

Postautor: Anitas04 » 16 gru 2018, 20:04

Musicie sprawdzać stan swojego bieżnika. To jest podstawowym wyznacznikiem zużycia opony. Poczytajcie sobie również artykuł http://astonpartner.pl/kiedy-zakladac-zimowe-opony/ gdzie opisują kwestię wymiany opon na zimowe w Niemczech
mototoronto2018
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: mototoronto2018 » 13 sty 2019, 23:03

ja opony samochodowe wymieniam co 3 sezony lub jeśli się zużyją szybciej to po prostu je wymieniam bez zbędnego zastanawiania się :hurra:
Awatar użytkownika
JolkaM
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: JolkaM » 14 sty 2019, 14:49

Ja się niestety na tym kompletnie nie znam. Nie będę w stanie pomóc.
Awatar użytkownika
gustus
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: gustus » 14 sty 2019, 18:54

Dzięki wielkie za sprawdzone porady. Z całą pewnością przydadzą mi się one.
grazynaaa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: grazynaaa » 26 lip 2019, 19:50

Tak w temacie opon to miałam niedawno nieprzyjemne zdarzenie związane z tym tematem. Jadąc w trasę poważnie uszkodziłam jedną oponę do tego stopnia, że trzeba było szukać jakiegoś wulkanizatora. Zaczęłam przeglądać w tym celu internet i natrafiłam na wulkanizacja tarnowskie góry . Nawet nie miała pojęcia, że istnieje taka usługa jak mobilna wulkanizacja. Panowie szybko pojawili się pod wskazanym adresem i uporali się z problemem na miejscu. Ja dzięki temu mogłam szybko jechać dalej.
wladek1980
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: wladek1980 » 13 wrz 2019, 22:44

Opony należy wymieniać zgodnie z ich zużyciem, służy do tego specjalny przyrząd który mierzy wysokość bieżnika, powoli zbliża się też moment wymiany opon na zimowe. https://www.oponyprofi.pl/ Opony Profi to sklep z bardzo dobrymi cenami, szybką dostawą opon. Sklepy online takie jak ten często mają dużo lepsze ceny niż wulkanizatorzy stacjonarni.
Maciej
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Maciej » 18 paź 2019, 12:26

W tym wypadku zdaj się na specjalistów. https://pneumaster24.pl zajmują się kompleksową opieką i wymianą opon, są mobilni, więc przyjadą do twojej formy. Mój przyjaciel korzysta z ich usług od lat i jest zadowolony. Firma nadzoruje opony w jego firmowych autach, ponadto prowadzą szeroki zakres usług, a dzięki swojej skuteczności i specjalistycznej wiedzy potrafią przedłużyć użyteczność opon nawet o 30%. I są dostępni 24/7. Pomagają mu również dobrać właściwe opony do samochodów przeznaczonych na poszczególne działania i warunki pracy. Sprawdź :)

Wróć do „My, Świat, który nas otacza”