Księgowosc w sprzedaży

Wszystko na temat zarabiania
izzygnr
Forumowicz
Forumowicz

Księgowosc w sprzedaży

Postautor: izzygnr » 11 kwie 2019, 20:33

Siemanko, tak krótko powiem. Szukam jakiegś programu przydatnego w sprzedaży online. Chciałbym by była tam możliwosc sporządzania różnego rodzaju faktur, np. w obcych walutach. Znacie coś takiego?

agus123
Level 1
Level 1

Re: Księgowosc w sprzedaży

Postautor: agus123 » 12 kwie 2019, 22:30

Zobacz sobie może oprogramowanie wfirma.pl . Jest to oprogramowanie ksiegowe pozwalające wystawiac faktury na różne sposoby ( różne waluty, języki itd). Wiem, że ma też integracje z magazynem i system zarządzania sprzedażą. Mi się bardzo opcję typowo księgowe spodobały.
lexixd
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: lexixd » 14 kwie 2019, 00:11

Też właśnie stawiałbym na wfirmę . Wiele ich opcji jest opisanych bezpośrednio na ich stronie na https://wfirma.pl/ksiegowosc . Myślę, że dasz sobie radę z tym oprogramowaniem, jest wspierane przez ekspertów i ma prosty interfejs.
izzygnr
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: izzygnr » 14 kwie 2019, 10:19

Dzięki wielkie ;) . Sprawdzam sobie teraz funkcje wfirma.pl i powiem, że niezywkle ciekawe i przydatne wydaje się dla mnie przekazywanie JPK_VAT bezpośrednio od MF. Dodatkowo szereg innych opcji sprawia, że jest to oprogramowanie do wypróbowania.

Wróć do „Zarabianie”