Wózki widłowe od Lemarpol, co sądzicie?

forum motoryzacyjne
MarcinM
Level 1
Level 1

Wózki widłowe od Lemarpol, co sądzicie?

Postautor: MarcinM » 03 kwie 2019, 12:15

Cześć,
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat wyboru firmy Lemarpol, jeżeli chodzi o zakup nowych oraz używanych wózków widłowych i do tego serwisów. Chętnie dowiem się jakie są Wasze spostrzeżenia na ich temat, pozdrawiam!

DamianSom
Level 1
Level 1

Re: Wózki widłowe od Lemarpol, co sądzicie?

Postautor: DamianSom » 04 kwie 2019, 12:06

Ja osobiście mam bardzo dobre spostrzeżenia na temat wyboru firmy Lemarpol, która posiada szeroki wybór wózków widłowych i podnośników bo ponad 350 sztuk na magazynie w tym zarówno nowych jak i używanych. Nie ma również problemów z poziomem obsługi, czy niejasnymi warunkami bo mają duże doświadczenie więc dbają o każdy element również serwisów, czy jeśli będzie potrzeba wynajmu długo i krótkoterminowego.
JarekM
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: JarekM » 06 kwie 2019, 12:33

Tutaj moja opinia nie będzie odbiegała od poprzednika, ponieważ rzeczywiście Lemarpol będzie w stanie zapewnić Ci bardzo dobre warunki współpracy na dłuższy okres i nie tylko przy zakupie, ale własnie wynajmie i serwisach co jest bardzo ważne bo prowadząc już spory biznes ciężko jest pozwolić sobie na długi okres oczekiwania na przeprowadzane naprawy, czy też dostarczenie nowego sprzętu. Tutaj z ich doświadczeniem są przygotowani na wszystko.
Melvina
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Melvina » 09 kwie 2019, 16:33

Wiadomo, że warto stawiać na sprawdzony sprzęt. Wózki widłowe, jak i inne sprzęty w firmach muszą chodzić niezawodnie, ponieważ są one codziennie eksploatowane. Wybierajcie wózki widłowe także pod kątem ich przyszłych napraw serwisowania. Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście się na konkretną firmę do współpracy to firma Gizo https://gizo.pl/ prowadzi kompleksową sprzedaż wózków widłowych, a także właśnie ich serwis. Jest to już renomowana marka posiadająca wiele oddziałów w Polsce, takze sprzedających i serwisujących podnośniki towarowe, koszowe. Zajrzyjcie na ich stronkę jeżeli będzie interesował was wynajem maszyn budowlanych takich jak np. minikoparka.
EmilCh
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: EmilCh » 10 kwie 2019, 10:35

No to widzę, że już masz kilka konkretnych propozycji. Dobrze, że temat się rozwija ponieważ ja również mam zamiar w przyszłości podjąć współpracę ze sprawdzoną firmą która będzie w stanie realnie pomóc mi w zajęciu się sprzętem a dokładnie wózkami widłowymi przy wynajmie oraz serwisie. Pozdrawiam
PaulaSzyd87
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: PaulaSzyd87 » 10 kwie 2019, 13:19

Może tu mi ktoś pomoże - szukam sklepu/firmy, która sprzedaje części zamienne do wózków widłowych - czy ktoś zna takie miejsce? Byłabym wdzięczna za pomoc!
Pitros
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Pitros » 19 kwie 2019, 12:13

Warto wcześniej oczywiście sprawdzić oferty kilku podobnych miejsc, natomiast w moim przypadku także to Lemarpol było w stanie zaoferować mi zdecydowanie najlepiej dopasowane warunki do naszych możliwości oraz potrzeb. Mają świetna obsługę z którą można się dogadać więc ja nie mogę mieć naprawdę co do nich praktycznie żadnych zastrzeżeń.
MarcinM
Level 1
Level 1

Postautor: MarcinM » 06 maja 2019, 12:26

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko podziękować Wam za wskazówki! W takim razie w tym tygodniu odezwę się do Lemarpol i zobaczymy co z tego wyjdzie oraz jakie warunki na zakup, wynajem i serwis będą w stanie konkretnie mi zaoferować.
Pozdrawiam i tematu jeszcze nie zamykam :)
kuskus
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kuskus » 06 maja 2019, 15:39

Ogólnie spoko firma. Mają też duzo używanych - a czasem używane opłaca się dużo bardziej niż nowe (poczytaj sobie np tu). wszystko na czas, zgodnie z umową. Ja kupowałem u nich na razie tylko jeden wózek - ze 2 albo 3 lata temu, ale bardzo sobie chwalę
DamianSom
Level 1
Level 1

Postautor: DamianSom » 25 maja 2019, 12:50

MarcinM pisze:Nie pozostaje mi nic innego jak tylko podziękować Wam za wskazówki! W takim razie w tym tygodniu odezwę się do Lemarpol i zobaczymy co z tego wyjdzie oraz jakie warunki na zakup, wynajem i serwis będą w stanie konkretnie mi zaoferować.
Pozdrawiam i tematu jeszcze nie zamykam :)

No to jak widzisz opinie na temat Lemarpol są bardzo dobre. W takim razie nie pozostaje nic, jak tylko poczekać na efekt końcowy co do wyboru przez Was odpowiedniego sprzętu oraz rozpoczęcia z nimi współpracy przy zakupie, wynajmie i serwisie. Koniecznie daj nam znać, jak już będzie po wszystkim!
PaulaSzyd87
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: PaulaSzyd87 » 12 cze 2019, 15:38

A zna ktoś może firmę, która sprzedaje dobro jakościowe i uniwersalne części zamienne do wózków widłowych? Byłabym wdzięczna za pomoc :)

Wróć do „Motoryzacja”