wynająć czy kupić używane?

My, Świat, który nas otacza
body
Forumowicz
Forumowicz

wynająć czy kupić używane?

Postautor: body » 21 mar 2019, 13:12

cześć, ogólnie nie jestem entuzjastą zakupu używanych jakichkolwiek rzeczy - no może poza samochodami, bo jeszcze nie stać mnie na nówki z salonu. Natomiast pojawiłs ie u mnie problem - miałem wynajać wózek widłowy do prac na jakiś czas, natomiast nie wiem czy nie bardziej opłacałoby mi się kupić używany sprzęt - przeliczyłem, poczytałem parę artykułów, np tutaj i w sumei - jeżeli prace miałyby mi się wydłyżyć to wynajmowac się nie opłaca nawet. z drugiej strony - wynajęty to troszkę inne zasady niż kupować, rejestrować i naprawiać w kółko. co sądzicie?
Maxi Kaz
Forumowicz
Forumowicz

Re: wynająć czy kupić używane?

Postautor: Maxi Kaz » 17 kwie 2019, 20:00

body pisze:cześć, ogólnie nie jestem entuzjastą zakupu używanych jakichkolwiek rzeczy - no może poza samochodami, bo jeszcze nie stać mnie na nówki z salonu. Natomiast pojawiłs ie u mnie problem - miałem wynajać wózek widłowy do prac na jakiś czas, natomiast nie wiem czy nie bardziej opłacałoby mi się kupić używany sprzęt

Ja celowałbym w kupno własnego sprzętu, nie koniecznie musi być nowy, teraz można używane kupić w dobrej cenie. Jeżeli będziesz potrzebował serwisu lub części zamiennych do swoich wózków, to tutaj takowe znajdziesz http://www.lubritech.net.pl znajomy ma kilka wózków widłowych i cały serwis oraz części załatwia u nich.
lotta
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: lotta » 16 sty 2020, 20:07

Jeśli wózek widłowy nie jest ci potrzebny na zbyt wiele czasu to lepiej wynająć:) Spokojnie możesz z takiej opcji skorzystać w firmie https://www.ipz.com.pl/wozki-widlowe-royal/, a jeśli stwierdzisz, że jednak wolisz mieć wózek na stałe, to kupić u nich równiez można:) Są super, bo fajnie doradzają, jaki model najlepiej sie sprawdzi i oferują korzystne warunki cenowe!
Manuela
Level 2
Level 2

Postautor: Manuela » 24 sty 2020, 12:04

A po co w ogóle wynajmować?
bella3
Level 1
Level 1

Postautor: bella3 » 15 mar 2020, 23:56

Potrzebujesz na jakiś określony czas i masz pewność, że nie będziesz potem z niego korzystał ponownie to wynajmij. Chcesz mieć na własność - kupuj. Albo lepiej kup wózek używany ale na pewno nie na jakiejś aukcji tylko od sprawdzonej firmy. Polecam https://gizo.pl/ oni zajmują się profesjonalnie sprzedażą i wynajmem wózków widłowych, podnośników. Mają w ofercie ma sprzedaż także maszyny używane z gwarancją. Wiele oddziałów w całej Polsce, duże doświadczenie, na rynku od 30 lat.
Awatar użytkownika
lia77
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: lia77 » 02 kwie 2020, 15:58

Na pewno kupiłabym swój własny sprzęt.
krisz
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: krisz » 21 maja 2020, 12:12