Środek na siwe włosy - jaki wybrać?

Dyskusje, Rozrywka
DamianSom
Level 1
Level 1

Środek na siwe włosy - jaki wybrać?

Postautor: DamianSom » 16 mar 2019, 22:18

Witam,
Chciałbym Was zapytać czy znacie może środek godny polecenia jeżeli chodzi o siwe włosy? Zaraz po 40-stce zaczęły mi się pojawiać niestety coraz większe ilości dlatego zanim będzie za późno wolałbym się z tym skutecznie uporać, Czy rzeczywiście jest coś co w naturalny sposób sobie z tym poradzi?

Pawedel
Forumowicz
Forumowicz

Re: Środek na siwe włosy - jaki wybrać?

Postautor: Pawedel » 16 mar 2019, 23:21

Również bardzo chętnie dowiem się czegoś w tej kwestii.
MarcinM
Level 1
Level 1

Postautor: MarcinM » 17 mar 2019, 12:33

Ja wypowiem się bardzo pozytywnie na temat preparatu https://gr-7.eu/ który moim zdaniem w tym zakresie jest zdecydowanie najlepszą opcją z dostępnych na rynku która rzeczywiście pobudza cebulki włosów i jednocześnie szybko nadaje z powrotem nasz naturalny kolor włosów. Mnie już po dwóch tygodniach efekty bardzo zadowoliły, a to jeszcze nie był koniec :)
Horay78
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Horay78 » 18 mar 2019, 13:13

Myślę,że najlepiej będzie je po prostu farbować.

_

panele kronopol
Alexa555
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Alexa555 » 19 mar 2019, 13:24

Skoro frapuje Cię ów fakt to obowiązkowo zobacz ten artykuł. W moim odczuciu doczytasz w tym miejscu wszystkie najważniejsze wskazówki. Serdecznie polecam - Vemoda .
Ieria48
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Ieria48 » 19 mar 2019, 15:15

A czy istnieje taki, który można suplementować od środka?

__

kuchnie Kraków
JarekM
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: JarekM » 28 mar 2019, 08:56

MarcinM pisze:Ja wypowiem się bardzo pozytywnie na temat preparatu https://gr-7.eu/ który moim zdaniem w tym zakresie jest zdecydowanie najlepszą opcją z dostępnych na rynku która rzeczywiście pobudza cebulki włosów i jednocześnie szybko nadaje z powrotem nasz naturalny kolor włosów. Mnie już po dwóch tygodniach efekty bardzo zadowoliły, a to jeszcze nie był koniec :)

Oczywiście zgodzę się z wypowiedzią poprzednika i też uważam, że GR-7 to dobra propozycja dla mężczyzn który potrzebują pomocy w odzyskaniu swojego naturalnego koloru włosów, bo przez zmiany na głowie również tracimy swoją pewność siebie i co ważne będzie coraz gorzej. Dlatego dopóki jest jeszcze czas warto się tym skutecznie zająć.
EmilCh
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: EmilCh » 28 mar 2019, 09:45

Czyli jednak są jeszcze jakieś ciekawe propozycje preparatów na siwe włosy, bo jednak te mocno reklamowane w tv nie do końca potrafiły sprostać moim oczekiwaniom i też w wielu była po prostu farba więc nie wyglądało to tak jak powinno.
Pitros
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Pitros » 28 mar 2019, 09:52

To prawda warto przed zakupem dokładnie sprawdzić skład, ponieważ tam dowiesz się na bazie jakich produktów został stworzony. Co do GR-7 to są w nim tylko naturalne składniki jak m.in mieszanka ziół, min, łopianu i skrzypu polnego które świetnie odżywiają cebulki włosów i co ważne zwiększają produkcję melaniny dzięki czemu naturalny kolor wraca dość szybko i już pozostaje. Ja miałem całe siwe boki na szczęście to już za mną i wszyscy mówią, że wyglądam teraz dużo lepiej.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”