Architekt wnętrz a może własna aranżacja

Dyskusje, Rozrywka
new_user
Forumowicz
Forumowicz

Architekt wnętrz a może własna aranżacja

Postautor: new_user » 12 mar 2019, 12:26

Witam,

pochodzę z Częstochowy i zbliża się okres w którym będę miał trochę wolnego. Zastanawiam się nad zmianą aranżacji swojego wnętrza. Pytanie do Was, czy warto zrobić to samemu i trochę zaoszczędzić czy jednak skorzystać z usług profesjonalnej osoby?
Trafiłem na stronę Pani Agnieszki Majer -> architekt wnętrz Częstochowa i zastanawiam się nad skorzystaniem z jej usług.
Wypowie się ktoś na ten temat?

monikabert90
Level 2
Level 2

Re: Architekt wnętrz a może własna aranżacja

Postautor: monikabert90 » 13 mar 2019, 09:26

My sami aranżowaliśmy nasze mieszkanie i z efektu jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie ukrywamy, że sporo szukaliśmy w internecie. W sieci można znaleźć mnóstwo artykułów dotyczących aranżacji wnętrz. Na przykład ze strony http://www.perfectface.com.pl/plytki-tubadzin-lazienka-w-nowoczesnym-stylu/ dowiedzieliśmy się, jak urządzić naszą łazienkę w nowoczesnym stylu i jakie wybrać do niej płytki ;)
gepon
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: gepon » 13 mar 2019, 16:45

wydaje mi się, że lepiej samemu sobie zaaranżować wnętrze
bazagnieszka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: bazagnieszka » 15 mar 2019, 08:55

Myślę, że to już kwestia posiadanego zmysłu i tego czy z łatwością nam przychodzą takie działania. Ja wiedząc, że może być różnie, skorzystałam z oferty biura bdbprojekt.pl. Natomiast jeśli ktoś posiada predyspozycje/umiejętności i co najważniejsze chęci, jak najbardziej może wykonać coś takiego sam :)
Pawedel
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Pawedel » 16 mar 2019, 23:20

W mojej opinii własna aranżacja to zdecydowanie lepsza opcja.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”