Naprawa okien w warszawie

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
Ajlar
Level 1
Level 1

Naprawa okien w warszawie

Postautor: Ajlar » 21 lut 2019, 21:46

Witam, szukam firmy zajmujacej się serwisem okien. Chodzi mi głównie o wymianę okuć oraz regulację szczelności. Ktoś, coś?

Pestka
Level 1
Level 1

Re: Naprawa okien w warszawie

Postautor: Pestka » 22 lut 2019, 12:32

Wszystkie prace związane z serwisem okien powinny być wykonane przed dobrą firmę. Usługi takie jak naprawa okien w Warszawie wykonuje Serwis Meteo. Oni zajmują się naprawą i konserwacją okien PCV i drewnianych. To fachowcy - okna naprawiają szybko i solidnie a do pracy uzywają najlepszych i sprawdzonych części. Poza tym dają gwarancję na wykonane usługi. To dobra ekipa, warto z nimi nawiązać współpracę.
Misia123
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Misia123 » 25 mar 2019, 15:38

A czy jest sens naprawiać, jak niewiele dołożysz i będziesz miał nowe i na wymiar ( https://www.okna-pasywne.pl/poradnik/ja ... ooszczedne ) Odświeżysz wygląd mieszkania i zaoszczędzisz, bo ciepło w zimie nie będzie uciekać. Polecam zagłębić się w szczegóły tego poradnika w linku.
marcinexx
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marcinexx » 02 kwie 2019, 10:08

Jeśli okna są stare i nieszczelne, regulacja może niewiele pomóc i okazać się tylko stratą pieniędzy. Teraz podnoszą się wymagania energooszczędności dla okien, więc może lepiej rozejrzeć się za nową stolarką zgodną z obowiązującymi standardami. Ze sprawdzonych producentów w okolicach Warszawy mogę polecić MarkBud z Łomianek. To solidna firma produkująca okna w sprawdzonych ciepłych systemach Schuco: http://markbud.pl
DamianSom
Level 1
Level 1

Postautor: DamianSom » 16 kwie 2019, 13:13

Jeżeli jednak trzeba będzie je wymienić to warto określić budżet jaki możemy wydać na okna, dzięki temu od razu zmniejszymy zakres poszukiwań i dużo łatwiej będzie się nam w tym odnaleźć. Jednak ja postanowiłem skorzystać z usług firmy Anex Okna w Warszawie, gdzie pomogli mi przy wyborze zestawu okiennego, wszystko wspólnie przeliczyliśmy z wykonaniem pomiarów. Do tego kupiłem u nich okna PCV Brugmann z aprobatą techniczną ITB i dobrymi warunkami gwarancyjnymi. W terminie wykonali również montaż i po tym czasie czyli 6 miesiącach nic nie przecieka!
wladek1980
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: wladek1980 » 04 maja 2019, 13:46

Najlepiej wybierać okna które są popularne i mają rozbudowaną sieć serwisową. Dobrze będzie jeśli serwis będzie potrzebny również bardzo rzadko, okna powinny cechować się odpowiednią jakością. Okna Drutex wykonane są z bardzo dobrych materiałów, producent dba nawet o proces logistyczny tak żeby okna były transportowane w dobrych warunkach a ryzyko uszkodzeń było minimalizowane. Okna cechują się też świetnymi parametrami zachowania termiki oraz izolacji przed hałasem z otoczenia.
romb
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: romb » 07 maja 2019, 15:16

Oni https://www.salonstolbud.pl/ mają bardzo dobrych serwisantów okien i drzwi i na pewno świadczą takie usługi.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”