Serwis automatycznych skrzyń - Auto Józefów

forum motoryzacyjne
JarekM
Forumowicz
Forumowicz

Serwis automatycznych skrzyń - Auto Józefów

Postautor: JarekM » 13 lut 2019, 11:29

Witam :)
Przychodzę do Was z pytaniem na jaki serwis od automatycznych skrzyń postawić. Mieszkam w Warszawie, natomiast kilka pozytywnych opinii słyszałem na temat Auto Józefów i chciałbym dowiedzieć się jakie jest Wasze zdanie.
Z góry dziękuję!

DamianSom
Level 1
Level 1

Re: Serwis automatycznych skrzyń - Auto Józefów

Postautor: DamianSom » 14 lut 2019, 21:14

Ja już też korzystałem z usług serwisu automatycznych skrzyń i to zaraz po zakupie auta z drugiej ręki musiałem naprawiać automat i chociaż tyle szczęścia, że trafiłem na Auto Józefów ponieważ podjęli się realizacji tego zlecenia (a w aso usłyszałem, że konieczna jest wymiana), także w dobrej cenie poradzili sobie z jej naprawą, a ja nie muszę się obawiać że coś znowu będzie nie tak ponieważ otrzymałem roczną gwarancję bez limitu kilometrów.
MarcinM
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: MarcinM » 20 lut 2019, 15:16

Również byłbym za Nimi. Mało jest dobrych serwisów specjalizujących się tylko w skrzyniach automatycznych, które rzeczywiście wiedza jak uporać się nawet z dużymi problemami i to w stosunkowo niedużych cenach (patrząc np. na aso) W przypadku Auto Józefów to z wykonanej regeneracji skrzyni w moim Audi A4 (jakieś 6-7 miesięcy temu) jestem w pełni zadowolony. Tym bardziej że mam gwarancję bez limitu km. przez rok także w tym czasie wszystkie błędy by już wyszły.
EmilCh
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: EmilCh » 22 lut 2019, 15:10

To może ja również zajrzę do nich i zobaczymy czy z moją skrzynią się uporają w rozsądnej cenie, bo całej na pewno nie będę wymieniał a może jednak za rozsądne pieniądze coś będzie dało się zrobić ze wstecznym oraz najwyższymi biegami.
JarekM
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: JarekM » 14 mar 2019, 12:39

W takim razie bardzo dziękuję Wam za pomoc i mam nadzieję, że w końcu uda mi się coś z nią zrobić i w końcu nie będę się bał że kiedyś przy większej prędkości mi się zblokuje.
MarcinM
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: MarcinM » 08 kwie 2019, 09:19

JarekM pisze:W takim razie bardzo dziękuję Wam za pomoc i mam nadzieję, że w końcu uda mi się coś z nią zrobić i w końcu nie będę się bał że kiedyś przy większej prędkości mi się zblokuje.

Nie ma za co! Jak jeszcze będziesz miał do nas jakieś pytania to pisz śmiało. Natomiast naprawdę nie ma co czekać bo to bardzo ważny element działania całego auta i jeżeli już są pierwsze objawy to lepiej od razu podjechać do serwisu i na pewno wydać mniej niż później całą skrzynię wymienić na nową.

Wróć do „Motoryzacja”