FOTOWOLTAIKA

Skarbiec zdjęć oraz projektów ciekawych domów, informacje z branży budowlanej, materiały wykończeniowe, najlepsze firmy produkujące drzwi, okna, dachy, pomysły na elewację domu.
marian33334
Forumowicz
Forumowicz

Re: FOTOWOLTAIKA

Postautor: marian33334 » 26 maja 2020, 07:05

Za nie długo sam zainwestuję w fotowoltaikę. Moim zdaniem w każdym mieszkaniu to powinno być.
Forumowicz

Postautor: kolczykowa » 25 cze 2020, 20:02

Fotowoltaika super sprawa, jeszcze teraz mozna sie ubiegac o te dofinansowania a to zawsze jakas motywacja :) no juz nie mowiac o tym ze to ekonomiczne i dobre dla srodowiska, Levada ma bardzo dobre jakosciowo panele i jeszcze pomagaja przygotowac niezbedne dokumenty odnosnie dotacji
myszunia_20
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: myszunia_20 » 06 lip 2020, 17:16

Warto sprawdzić firmę SPR-POLSKA są świetni w tej dziedzinie. Jeśli decydujesz się na panele fotowoltaiczne, to oni zrobią projekt, zamontują i jeszcze masz ewentualną możliwość serwisu.
Anulaa21
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Anulaa21 » 18 lip 2020, 21:40

Oczywiście, że tak. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do http://trienergy.com.pl/ i samodzielnie przekonali się o tym, w jaki sposób najlepiej wykorzystać fotowoltaikę. Takie panele mogą sprawdzić się świetnie w przypadku domków jednorodzinnych, ale też firm. Warto mieć to na uwadze już w tym momencie.
neron
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: neron » 28 lip 2020, 11:01

Fotowoltaika to przyszłość, warto zainwestować w rozwiązania które w przyszłym czasie dadzą wymierne korzyści finansowe. Dodatkowym plusem jest fakt, że jest to rozwiązanie które dba o środowisko. Z swojej strony mogę polecić inpg.pl, doradzą i dobrze wykonają zlecenie.
grazynaaa
Level 1
Level 1

Postautor: grazynaaa » 31 lip 2020, 17:53

Mnie się fotowoltaika osobiście bardzo podoba. Mąż co prawda zdecydował przed laty za mnie, ale dzisiaj się bardzo z tego cieszę. Oszczędność na energii jest duża do tego wspieramy ekologię. Jeśli macie jednak jakieś wątpliwości to warto sobie poczytać o fotowoltaice. Dużo informacji znajdziecie na https://panelsloneczny.wordpress.com, które pomogą Wam w decyzji.

Wróć do „PROJEKTY DOMÓW, MATERIAŁY BUDOWLANE, MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE”