dobra linergistka z Warszawy. Kogo polecacie ?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
kitka66
Level 1
Level 1

dobra linergistka z Warszawy. Kogo polecacie ?

Postautor: kitka66 » 18 lis 2018, 22:37

Jak w temacie, czy możecie polecić mi dobrą linergistkę ze stolicy ? Niebawem planuję sobie wykonać makijaż permanentny brwi i ust ale szukam kogoś, kto zna się na rzeczy i wykona swoja pracę tak, że efekt będzie naturalny a nie przerysowany ( tego obawiam się najbardziej ). Z góry dzięki za opinie :)

anettka
Forumowicz
Forumowicz

Re: dobra linergistka z Warszawy. Kogo polecacie ?

Postautor: anettka » 21 lis 2018, 11:06

kitka66 ja też szukałam ostatnio takich informacji i dziewczyny na innym forum bardzo polecały salon Jest Pięknie na Wilczej i pracującą tam Dominikę Kossakowską. Sama tam jeszcze nie byłam, wybieram się po nowym roku także wtedy dopiero będę mogła dać znać co i jak :)
dusia
Level 1
Level 1

Postautor: dusia » 27 lis 2018, 12:42

oj tak Dominika jest super :) Robiłam u niej brwi ( metodą włosową) i kreski na górnych powiekach. Jak dobrze pójdzie to po nowym roku skuszę się jeszcze na usta bo moje naturalne sa bardzo wąskie i jakieś takie bez wyrazu.
kitka66
Level 1
Level 1

Postautor: kitka66 » 04 gru 2018, 22:27

dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) dusia i jak jesteś zadowolona z tej metody włosowej ? Myślisz, że też powinnam się na nią zdecydować ? Jak ogólnie wrażenia po samym zabiegu? Rozumiem, że po jakimś tam czasie ta dziewczyna robi korekte ? Bede wdzieczna za wszystkie informacje :)
jankamor
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: jankamor » 06 gru 2018, 08:52

Czy takie wizyty są drogie?
dusia
Level 1
Level 1

Postautor: dusia » 07 gru 2018, 21:49

Czy drogie ? Nie moim zdaniem ceny są bardzo rozsądne a efekt końcowy na pewno jest warto swojej cenie :) kitka66 co do metody to już Dominika się wypowie bo myslę, ze to kwestia bardzo indywidualna i może ta moja nie będzie idealna dla Ciebie :) Nie martw się, na pewno dobrze Ci doradzi :) I tak w cenie masz korektę, z reguły po miesiącu, jak się wszystko ładnie wygoi :)

Wróć do „Off Topic”