Makijaż permanentny

Makijaż, Wizaż Forum: opinie, porady, dowiedz się w czym Tobie najlepiej. Zdjęcia, filmy.
binkj
Forumowicz
Forumowicz

Makijaż permanentny

Postautor: binkj » 02 lis 2018, 15:07

Co sądzicie o makijażu permanentnym? Bardzo chętnie poznam Wasze opinie, bardzo ciekawi mnie ta metoda. Byłoby by super, gdybym nie musiała codziennie robić od nowa makijażu. :) :)

karolka
Forumowicz
Forumowicz

Re: Makijaż permanentny

Postautor: karolka » 25 lis 2018, 17:12

Jak dla mnie jest on świetny, i bardzo praktyczny, rano wystarczy że umyję twarz i nic więcej nie muszę robić a wcześniej spędzałam minimum 40 minut przy robieniu makijażu. Makijaż robię w Madame Art, jest on na prawdę cudowny.
Mateo 77
Level 1
Level 1

Postautor: Mateo 77 » 28 lis 2018, 22:17

Wcale mnie to nie dziwi. Kobiety i tak się malują i to raczej się nie zmieni. Akurat jeśli chodzi o makijaż permanentny, to daje on wiele możliwości na znacznie lepszą organizację dnia. Na podstawie informacji z http://www.tivore.pl/makijaz-permanentny-ust/ stwierdzam, że daje on kobiecie sporą oszczędność każdego dnia. Warto o tym pomyśleć.
Ajlar
Level 1
Level 1

Postautor: Ajlar » 18 gru 2018, 21:44

Makijaż permanentny to bardzo dobra opcja dla osób które chcą ładnie wyglądać i nie poświęcać czasu na przygotowania przed lustrem. Na taki makijaż warto udać się do doświadczonego gabinetu bowiem źle wykonany zamiast dodawać urody będzie szpecił. Bardzo dokładnie makijaże wykonują panie z gabinetu Magia Day Spa https://www.magiadayspa.pl/makijaz-permanentny-krakow/ . Makijaz jest konsultowany z klientką a potem dokładnie dobierany do urody. Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu kosmetyczek makijaż robiony jest szybko i prawie bezboleśnie. Sama zastanawiam się nad takim rozwiązaniem bo makijaż permanentny jest bardzo wygodny.
Krysta097
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Krysta097 » 23 gru 2018, 21:49

W sumie sama bardzo lubię sobie robić makijaż i chyba nie zdecydowałabym się na permanentny. Tylko żeby czerpać przyjemność z robienia makijażu potrzeba wprawy, dobrej jakości kosmetyków oraz porządnych pędzli (np. https://www.cocolita.pl/do-lini-oczu-i-ust/makeup-revolution-pedzel-do-brwi-e104). Jak połączymy te trzy elementy to codzienny makijaż nie zajmie więcej jak 20 minut. Sama maluję się około 10 przed pracą ponieważ i tak nie mogę mieć zbyt mocnego makijażu, a jedynie podkreślenie rzęs, brwi oraz podkład.
wawr0
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: wawr0 » 03 sty 2019, 15:51

Jeśli komuś podoba się makijaż permanentny to czemu ma go sobie nie robić? Tylko warto wybrać się do kosmetyczki, która zrobi to profesjonalnie.
kitka66
Level 1
Level 1

Postautor: kitka66 » 04 sty 2019, 08:43

ja mam makijaż permanentny ust i brwi :) Grunt to starannie wybrac salon i skorzystać z usług doświadczonej linergistki . Ja od siebie polecam Dominikę Kossakowską z salonu Jest Pięknie w Warszawie ( na ulicy Wilczej ). Makijaż w jej wykonaniu wygląda bardzo naturalnie, efekt nie jest przerysowany. Posiada duże doświadczenie , jest rzetelna i ma pewną rękę.

Wróć do „Makijaż, Wizaż”