Prezent dla dwulatka

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
kardim
Forumowicz
Forumowicz

Prezent dla dwulatka

Postautor: kardim » 08 paź 2018, 16:27

Czy uważacie, że dla dwulatka zabawki interaktywne to dobry pomysł na prezent czy średnio? Według mnie całkiem ok ale zależy oczywiście jakie, bo należałoby poszukać nieco trudniejszych aby dziecko bardziej rozwijało kreatywność

morgo
Forumowicz
Forumowicz

Re: Prezent dla dwulatka

Postautor: morgo » 13 paź 2018, 10:22

Dla dziecka w tym wieku możesz też kupić rowerek biegowy. Zobacz jaki wybrać i jakie są korzyści z takiej zabawki na: https://blog.arena.pl/rowerek-biegowy-idealna-zabawka-dla-dwulatka/
Magdula88
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Magdula88 » 18 paź 2018, 09:39

Super opcja taki rowerek, na pewno na lato się przyda. Ja też mam specjalną opcje mega bezpiecznych sanek na zimę. Poszukajcie sobie tez i takich, bo w zimę to moje dzieci dopiero szaleją na dworze :D Również jeżeli chodzi o takie prezenty to propozycje lalek od https://nodik.pl/lalki-bobasy-c-102.html powinny być bardzo dobrym pomysłem jeżeli chodzi o prezent dla dziewczynki. Każda lubi bawić się w dom, opiekować się lalkami. A takie lalki wyglądają i nie raz też zachowują się identycznie jak niemowlaczki
bianka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: bianka » 18 paź 2018, 12:16

Najlepszą opcją jest zabawka skonsultowana z rodzicami wtedy mamy pewność, że prezent będzie używany przez dziecko, rodzice zadbają o odpowiednią zabawę a nie rzucą w kąt
riders
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: riders » 19 paź 2018, 14:25

Wydaje mi się, że jedynym wyjściem w tej sytuacji będzie kupienie jakiejś zabawki, ze wszystkiego innego raczej mały się nie ucieszy. Ja osobiście polecam jakieś bezpieczne zabawki, nie warto a pewno kupować takiemu dziecku elektroniki, gdyż w ten sposób bardzo ograniczasz jego wyobraźnię
wizolka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: wizolka » 19 paź 2018, 19:30

Moim zdaniem tego typu zabawki to naprawdę świetna sprawa - idealna dla takich dzieciaków.

Wróć do „Off Topic”