tanie okulary

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
kingaszabla
Forumowicz
Forumowicz

tanie okulary

Postautor: kingaszabla » 04 paź 2018, 14:12

Cześć Krakusy! Gdzie w Krakowie warto podjechać po swoje pierwsze w życiu okulary korekcyjne??? Nie będę ukrywała że zależy mi na fajnej niewygórowanej cenie, ale z drugiej strony chciałabym w oprawkach dobrze wyglądać itp. Oczywiście interesują mnie okulary na zamówienie, a nie jakieś gotowce.

robertkrajcarz
Forumowicz
Forumowicz

Re: tanie okulary

Postautor: robertkrajcarz » 05 paź 2018, 14:47

Całe szczęście że salonów optycznych jest teraz naprawdę dużo i nie trzeba się ograniczać do kilku tych ofert. Im więcej firm tym ceny bardziej konkurencyjne. Mi się poszczęściło niedawno w optyku Primus w Falck na Mazowieckiej. Nawet nie wiedziałam że tam jest optyk dopóki mi szwagierka nie powiedziała o nich. Tanio, solidnie, w przyjemnej atmosferze.
monikabert90
Level 2
Level 2

Re: tanie okulary

Postautor: monikabert90 » 11 sty 2019, 09:20

Ogólnie to ceny okularów korekcyjnych są niestety dość wysokie. Ja zdecydowałam się na tańsze i jednocześnie dużo bardziej wygodne i komfortowe rozwiązanie - soczewki kontaktowe :) Take soczewki najlepiej zamawiać przez internet, bo na przykład na stronie https://mylenshop.com/pol_m_soczewki-miesieczne-612.html ceny są naet o kilkadziesiąt procent mniejsze niż u zwykłego, stacjonarnego optyka :)

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”