Wiedza i praktyka księgarnia branżowa

Edukacja Forum: nauka, edukacja, szkoly, uczelnie, nauczyciele.
marekk
Forumowicz
Forumowicz

Re: Wiedza i praktyka księgarnia branżowa

Postautor: marekk » 11 gru 2018, 12:33

Książki z różnych dziedzin wiedzy i te branżowe najdziesz też w internetowej księgarni https://www.gandalf.com.pl/ksiazki/ i myślę że warto tam zajrzeć ze względu na aktualne wysokie rabaty i bardzo atrakcyjne promocje cenowe

hilorek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: hilorek » 12 gru 2018, 07:03

ja w wip zamówiłem do tej pory tylko 2 książki ale ostatnio znów przeglądałem ich ofertę i chyba szykuje się nowe zamówienie bo udało mi się u nich znalezc publikację, której kompletnie nie mogłem znalezc nigdzie indziej. Ceny moim zdaniem bardzo rozsądne a wysylki zamówień realizowane bardzo sprawnie.
CoachIkar
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: CoachIkar » 24 gru 2018, 17:20

ksiegarni jest mnnóstwo, szukaj a znajdziesz
anettka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: anettka » 23 sty 2019, 18:35

ja też polecam WIP. co prawda nie zamawiałem tam nic ale pracowałem kiedyś na słuchawce. firma dba o swoich klientów, stosują uczciwe praktyki. cenowo też wydaje mi się, że jest ok.
ewelina8393
Level 2
Level 2
Kontaktowanie:

Postautor: ewelina8393 » 07 mar 2019, 00:34

Myślę, że zdecydowanie zainteresuje Was też taka opcja, jak publikacja https://fabrykawiedzy.com/odliczanie-va ... yczne.html Jest ona głównie o tym, w jaki sposób odliczać VAT w 2019 roku. Myślę, że dla wielu przedsiębiorców to bardzo fajne rozwiązanie, aby zaczerpnąć odpowiedniej wiedzy, która decyduje o sytuacji naszej firmy.

Wróć do „Edukacja”