Jaki większy samochód dla rodziny?

forum motoryzacyjne
karolagrzywacz
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Re: Jaki większy samochód dla rodziny?

Postautor: karolagrzywacz » 18 gru 2018, 14:10

My z mężem dla naszej rodziny kupiliśmy Seata Alhambre. Znaleźliśmy go na giełdzie samochodowej w Elizówce obok Lublina. Mają tam duży wybór samochody używane lublin. Ceny przystępne i zawsze można po negocjować.

nowrido
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: nowrido » 04 sty 2019, 18:57

Mi ostatnio w oko wpadł autoryzowany dealer volvo ze strony: https://www.vcentrum.pl/ - świadczą usługi na terenie Warszawy. Chcę w końcu zainwestować w porządny samochód dla mojej rodziny. Myślicie, że usługi tej firmy będą dobrym wyborem? Koniecznie dajcie znać co uważacie, będę bardzo wdzięczny.
mototoronto2018
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: mototoronto2018 » 13 sty 2019, 22:47

samochód może i zwykłe combi wystarczy, chyba, że ewidentnie potrzebujesz np 7-os auta, ale jeżeli masz 5 lub mniej osób to może wystarczy Ci zwykły bagażnik dachowy? miałbś tam dodatkowe miejsce na graty :D A jeśli nie to przejrzyj samochody osobowe Gorlice na TiMoto, to taka alternetywa dla OtoMoto :hurra:
Ela78
Level 2
Level 2

Postautor: Ela78 » 15 sty 2019, 20:20

Jesli szukasz rodzinnego samochodu to warto się wybrać do prestiżowego salonu Prime Moto https://primemoto.pl/ Dobry, profesjonalny sprzedawca aut używanych. Nie można im nic zarzucić. Ja osobiście tam nie kupowałam, ale towarzyszyłam bratu przy jego zakupie także wiem jak wygląda obsługa, doradztwo i ogólna współpraca. Będziesz zadowolony.
DamianSom
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: DamianSom » 16 mar 2019, 10:33

No to może Jeep Cherokee bardzo ciekawa propozycja która poradzi sobie naprawdę nawet w najtrudniejszych warunkach za miastem. Do tego nie ma problemów z wysoką awaryjnością, czy też wygodą bo przestrzeni ma wystarczająco. Jeżeli jeszcze nie sprawdzałeś propozycji to polecam zajrzeć też w wolnej chwili do salonu Auto Res Rzeszów w którym kupiłem auto również dla siebie i uważam, że tutaj możesz liczyć na naprawdę fajny poziom obsługi i też dobre warunki gwarancyjne.
Unika
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Unika » 18 mar 2019, 14:28

Nie wiem, jaki dla Was oznacza większy, ale dla mojej idealnie się sprawdzi Mitsubishi Eclipse Cross. Planujemy właśnie wybrać się do salonu Mitsubishi Germaz, bo akurat oferują samochody dostępne od ręki. Model, który wybrałam, spełni z pewnością nasze oczekiwania, zarówno jeśli chodzi o finansowanie, jak i funkcjonalność pojazdu. Sami zobaczcie, jaki ma odważny i piękny design.

Wróć do „Motoryzacja”