Jaki większy samochód dla rodziny?

forum motoryzacyjne
karolagrzywacz
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Re: Jaki większy samochód dla rodziny?

Postautor: karolagrzywacz » 18 gru 2018, 14:10

My z mężem dla naszej rodziny kupiliśmy Seata Alhambre. Znaleźliśmy go na giełdzie samochodowej w Elizówce obok Lublina. Mają tam duży wybór samochody używane lublin. Ceny przystępne i zawsze można po negocjować.

nowrido
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: nowrido » 04 sty 2019, 18:57

Mi ostatnio w oko wpadł autoryzowany dealer volvo ze strony: https://www.vcentrum.pl/ - świadczą usługi na terenie Warszawy. Chcę w końcu zainwestować w porządny samochód dla mojej rodziny. Myślicie, że usługi tej firmy będą dobrym wyborem? Koniecznie dajcie znać co uważacie, będę bardzo wdzięczny.
mototoronto2018
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: mototoronto2018 » 13 sty 2019, 22:47

samochód może i zwykłe combi wystarczy, chyba, że ewidentnie potrzebujesz np 7-os auta, ale jeżeli masz 5 lub mniej osób to może wystarczy Ci zwykły bagażnik dachowy? miałbś tam dodatkowe miejsce na graty :D A jeśli nie to przejrzyj samochody osobowe Gorlice na TiMoto, to taka alternetywa dla OtoMoto :hurra:
Ela78
Level 1
Level 1

Postautor: Ela78 » 15 sty 2019, 20:20

Jesli szukasz rodzinnego samochodu to warto się wybrać do prestiżowego salonu Prime Moto https://primemoto.pl/ Dobry, profesjonalny sprzedawca aut używanych. Nie można im nic zarzucić. Ja osobiście tam nie kupowałam, ale towarzyszyłam bratu przy jego zakupie także wiem jak wygląda obsługa, doradztwo i ogólna współpraca. Będziesz zadowolony.

Wróć do „Motoryzacja”