Pomysł na biznes

Wszystko na temat zarabiania
opal77
Forumowicz
Forumowicz

Pomysł na biznes

Postautor: opal77 » 10 sie 2018, 13:43

Zdecydowanie brakuje informacji na temat wózków widłowych, nawet nie chodzi mi o internet, ale informacje bardziej bezpośrednie. Na tejstronie faktycznie dany temat jest szeroko rozwinięty, jednak dobrze byłoby porozmawiać z osobą, która się zna na wózkach widłowych. Mam firmę, posiadam parę wózków widłowych jednak w momencie kiedy się coś z nimi dzieje, np. jest jakaś usterka to tak naprawdę nie ma do kogo się zwrócić o pomoc. Może to byłby niezły interes żeby właśnie sprzedawać części do wózków i potrafić doradzić swoim klientom co i jak.

angelika9022
Forumowicz
Forumowicz

Re: Pomysł na biznes

Postautor: angelika9022 » 11 sie 2018, 11:47

Pomysł to nie wszystko. Trzeba mieć również później pomysł na rozwój firmy i na reklamę. Osobiście polecam skupić się na takiej opcji, jak pozycjonowanie w Łodzi Dla nowej firmy będzie to najlepsza opcja, ponieważ dzięki temu wielu klientów do Ciebie dotrze i będzie mozna pozwolić sobie na to, aby stać się dobrą marką i dobrą firmą. Polecam pozycjonowanie w Łodzi, bo można znaleźć tam fajne agencje.
guzior
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: guzior » 14 sie 2018, 18:51

Do otworzenia własnej działalności zachęciły mnie artykuł, które znaleźć można na blogu http://www.ashoka.pl/studia-artystyczne/ zawierają sporo przydatnych informacji, oraz są motywujące do działania.
agus123
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: agus123 » 15 sie 2018, 20:39

A może warto pomyśleć o budowa hal przemysłowych ? Moim zdaniem to bardzo dobra inwestycja i sposób na zarobek. Po tym, jak budowa hal przemysłowych dobiegnie końca możemy ją wynająć i sporo na tym zarobić. Wiadomo, taka budowa hal przemysłowych trochę kosztuje ale pieniądze bardzo szybko nam się zwrócą i jeszcze wyjdziemy na plus.

Wróć do „Zarabianie”