Wypożyczalnia samochodów!

Tu można promować swoje strony
iza_kolek77
Forumowicz
Forumowicz

Wypożyczalnia samochodów!

Postautor: iza_kolek77 » 19 cze 2018, 12:09

DD Partner z Krakowa oferuje profesjonalny wynajem wysokiej klasy samochodów klientom indywidualnym oraz firmom zainteresowanym wynajmem długoterminowym. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób elastyczny, dostosowując miejsce przekazania samochodu do możliwości klientów. Oferujemy samochody osobowe o podwyższonym standardzie już od 49 złotych netto. Dla naszych klientów przygotowaliśmy wygodny system rezerwacji online, dzięki któremu wybiorą Państwo interesujący model auta, okres korzystania z wozu oraz lokalizację odbioru i zdania pojazdu.

Kontakt:

DD Partner Sp. Z O. O.
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II - Balice,
ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1, 32-083 Balice.
Lokalizacja biura : Stacja Paliw ORLEN
Telefon: +48 606 555 999 / +48 533 994 505
Strona internetowa: www.ddpartner.com.pl

angelika9022
Forumowicz
Forumowicz

Re: Wypożyczalnia samochodów!

Postautor: angelika9022 » 26 cze 2018, 07:33

Będąc w Warszawie, można skorzystać z usług wypożyczalni http://4mobility.pl/ Mają super oferty i dobre samochody, które - uwaga - wypożyczysz sobie na minuty i jest to wszystko dużo tańsze. Jak to zrobić? Wystarczy, że skorzystasz ze specjalnej aplikacji.
adaam
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: adaam » 01 lip 2018, 13:24

Mogę polecić wypożyczalnię https://ipanek.pl . Posiada ogromny wybór samochodów z możliwością dostarczenia w wybrane przez siebie miejsce oraz odstawieniu na terenie Polski. Mają mnóstwo oddziałów na terenie Polski i bardzo korzystną ofertę, a dla stałych klientów rabat.
drzewiasty
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: drzewiasty » 13 lip 2018, 16:11

Jeśli ktoś jest z Warszawy i to pewnie wyszukuje po frazie: wynajem samochodow warszawa. Skorzystałem kiedyś i nie zawiodłem się - wszystko jak należy :) :D

Wróć do „Reklama”