Zalety kantoru internetowego

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
igam
Forumowicz
Forumowicz

Zalety kantoru internetowego

Postautor: igam » 14 cze 2018, 21:55

Ja zdecydowanie preferuję bezgotówkowe przewalutowania, bez względu na cel. Tak forma ma szereg zalet, m.in. to, że kantor online jest 24/7 dostępny, nie trzeba czasu tracić czy liczyć się z godzinami otwarcia/zamknięcia. Co was najbardziej przekonuje do e-kantorów lub czemu wolicie stacjonarne?

wyjur
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Re: Zalety kantoru internetowego

Postautor: wyjur » 15 cze 2018, 12:01

Ja zdecydowanie wolę online. Przekonuje mnie możliwość otrzymania dobrego kursu i możliwość skorzystania z takiej formy jak transakcje społecznościowe (https://cinkciarz.pl/kantor/jak-wymienic-walute/transakcje-spolecznosciowe) po własnym ustalonym kursie bez prowizji itp. pewnie jeszcze trochę tych korzyści by się znalazło.
igam
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: igam » 19 cze 2018, 00:31

Bez cienia wątpliwości, ja też w usłudze internetowych przewalutowań widzę liczne zalety. Poza tym co napisałeś kantor online idealnie zastępuje np. firmy trudniące się transferami środków za granicę. Niby płaci się za przelew mniej więcej tyle samo, dajmy na to 5 zł czyli tanio i tu i tu, ale przewalutowanie pieniędzy korzystniejsze jest w e-kantorze. Ja zawsze prosto z kantoru robię przelew, tak szybciej i korzystniej jak już nie ma innych pośredników.
wyjur
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: wyjur » 19 cze 2018, 11:29

Wykonywanie transakcji w jednym miejscu na pewno tez jest wygodniejsze. Połączenia przynajmniej na Cinkciarzu są szyfrowane więc bezpieczne. No i zawsze można przy większej kwocie negocjować kursy waluty. Możliwości jest na prawdę dużo. A ostatnio ten cały Cinkciarz przekształcił się w portal finansowy i dodał do swoich usług brokera Forex, tu można o tym poczytać https://cinkciarz.pl/forex
Mireczek47
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Mireczek47 » 20 cze 2018, 13:24

Szybkość wymiany i dobre ceny w porównaniu z takimi stacjonarnymi kantorami :P
olisia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: olisia » 20 cze 2018, 20:22

A jak wychodzi cenowo? Tak samo jak w kantorze stacjonarnym? W sumie wszędzie ten sam kurs powinien być

Wróć do „Off Topic”