Dom jednorodzinny

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
kreo
Forumowicz
Forumowicz

Dom jednorodzinny

Postautor: kreo » 17 maja 2018, 20:15

Dom to marzenie naprawdę ogromnej ilości ludzi. Nasze też. Wystarczy, że zobaczymy ofertę z serii: luksusowe domy na sprzedaż Warszawa Teraz oboje mamy fajną pracę, więc niewykluczone, że uda nam się dostać kredyt na takie mieszkanie. To chyba najważniejsze, prawda? Aby ruszyć z miejsca. Dom w luksusowej okolicy niesie za sobą naprawdę ogromną ilość profitów. Między innymi jest to spokojna okolica, a także często przyciąga ciekawych przedsiębiorców. Co o tym sądzicie? Wolicie domy czy mieszkania?
Ostatnio zmieniony 22 maja 2018, 13:16 przez kreo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
grigori9
Forumowicz
Forumowicz

Re: Dom jednorodzinny

Postautor: grigori9 » 18 maja 2018, 15:44

Interesujące porady, dzięki wielkie ;)
Majkel90
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Majkel90 » 22 maja 2018, 10:52

Mnie prawdę mówiąc interesują tylko domy na sprzedaż. Gdańsk i w ogóle całe Trójmiasto mi się bardzo podoba i pewnie tam gdzieś będę szukał. Zawsze chciałem mieszkać nad morzem. :D Wejdź sobie na stronkę https://www.krn.pl/ - tutaj masz sporo ofert, z różnych miast w Polsce, może znajdziesz coś dla siebie. ;)
huteran
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: huteran » 22 maja 2018, 22:33

Ja też jestem fanem domów i obecnie jestem na etapie zbieranie informacji na temat swojego wymarzonego domu :) Śledzę różne artykuły na https://domnowoczesny.com/artykul/przyl ... yczne.html i można tam znaleźć wiele inforamcji, które dla mnie są nowością :)
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1

Postautor: innocent » 23 maja 2018, 21:43

no ja akurat zdecydowałam się na mieszkanie w Warszawie. dom jest fajny na przedmieściach, ale potem są problemy z dojazdami więc zrezygnowałam. teraz mieszkam w Wilanowie, mieszkano znalazłam dzięki pomocy Eugeniusza Jaworskiego (tel do niego 603 195 624) i jestem naprawdę zadowolona bo jest położone w tak dobrej lokalizacji, że teraz mam rzut kamieniem od przedszkola moich dzieci i nawet do pracy mam tylko 2 przystanki wiec oszczędzam sporo czasu na dojazdach

Wróć do „Off Topic”