co sądzicie o wózkach easy go ?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
hilorek
Forumowicz
Forumowicz

Re: co sądzicie o wózkach easy go ?

Postautor: hilorek » 18 lip 2018, 11:24

kitka66 no to jak lubisz oryginalność to ten Minima będzie dla Ciebie idealny :)

kitka66
Level 1
Level 1

Postautor: kitka66 » 13 sie 2018, 18:58

hilorek miałeś rację, minima to wózek idealny dla nas :) Używamy go juz od 2 tygodni i uważam, ze jest super :) Rozsądna cena, bardzo dobra jakość wykonania. Jest ok, nie żałuję zakupu i jeszcze raz dzięki za polecenie :)
mariolaGT
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: mariolaGT » 17 sie 2018, 12:04

Mi ostatnio chodzi po głowie taki model wózka spacerowego baby design mini. Mój mały już wyrósł z gondoli, którą i tak mieliśmy z odzysku, a teraz przyszedł czas na spacerówkę. Ostatnio sporo podróżujemy i brakuje mi takiego rozwiązania, a tego typu wózek to komfort, znacznie ułatwia wędrówki z dzieckiem.
hilorek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: hilorek » 18 wrz 2018, 13:15

kitka66 to super, że jesteście zadowoleni :) Cieszę się, że mogłem się na coś przydać :) my będziemy teraz kupowac minime dla mojego chrześniaka. Tak się spodobał mojej siostrze, że nie ma opcji, chcą mieć taki sam :) a że akurat zbliżają się urodziny młodego... :)
Iwuś
Level 1
Level 1

Postautor: Iwuś » 06 lis 2018, 09:41

Jeśli chodzi o foteliki to pomyśl z czasem nad alternatywą w postaci takich pasów https://smartkidbelt.com/pl/ Wózek plus reszta rzeczy dla dziecka zajmuje dużo miejsca w aucie a te pasy pomogą trochę zyskać przestrzeni. Co do wózku easy go to fajny produkt.
socha_nina
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: socha_nina » 09 lis 2018, 15:18

Iwuś pisze:Jeśli chodzi o foteliki to pomyśl z czasem nad alternatywą w postaci takich pasów https://smartkidbelt.com/pl/ Wózek plus reszta rzeczy dla dziecka zajmuje dużo miejsca w aucie a te pasy pomogą trochę zyskać przestrzeni. Co do wózku easy go to fajny produkt.

Smart Kid Belt tociekawe rozwiązanie ale należy pamietać, że to jednak dla starszych dzieci. Producent chyba wspomina o 5 latach. Przydatny gadżet jak dowozi się dziecko na 2 samochody o różnych porach :) Dwóch fotelików przeciez nie kupię ;)

Wróć do „Off Topic”