Nieruchomości pilne

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
kamil_bator
Forumowicz
Forumowicz

Re: Nieruchomości pilne

Postautor: kamil_bator » 14 gru 2018, 13:03

mnie interesuje dom w Bielsku Białej. Najlepiej żeby był energooszczędny, żeby była pompa ciepła i fotowoltaika Bielsko Biała to fajne czyste miasteczko i bardzo rozwinięte pod względem gospodarczym, znalazłem prace i chce się przeprowadzić.

Awatar użytkownika
Kario
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Kario » 18 gru 2018, 12:08

Jeśli liczy ktoś na dość atrakcyjne cenowo oferty, to polecić mogę stronkę http://nieruchomoscitrzebinia.pl/, na której znajduje się całkiem sporo ofert związanych zarówno z mieszkaniami, czy domami, ale i nieruchomościami komercyjnymi i działkami budowlanymi. Sam jestem aktualnie na etapie poszukiwania domu jednorodzinnego i jestem mniej więcej obeznany w temacie.

;)
niebieskiorzel
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: niebieskiorzel » 23 gru 2018, 13:21

Jeśli chodzi o temat nieruchomości, to chciałbym zwrócić Waszą uwagę na konferencję, której program znajdziecie na stronie https://www.biznesowi.pl/konferencje/biurowce-w-polsce/ . Nosi ona nazwę Biurowce w Polsce i uczestniczyłem w niej w zeszłej edycji, dlatego mogę szczerze powiedzieć, że jest to świetna okazja do poszerzenia swojej wiedzy w zakresie tego rynku jak również poznania specjalistów w tej dziedzinie. Myślę, że wiedza jest bardzo ważna i warto się tam wybrać. Widzimy się na miejscu !
kamai
Level 1
Level 1

Postautor: kamai » 28 gru 2018, 20:16

Bardzo szybko możesz kupić mieszkanie od dewelopera, na niektórych osiedlach Atala też widziałam już nawet gotowe mieszkania, a można też wybrać sobie u nich wykończenie pod klucz według upodobań
pigeon
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: pigeon » 05 sty 2019, 18:26

Zachęcam Was serdecznie do zapoznania się ze swojej strony! :)

---
pustaki
monika3
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: monika3 » 07 sty 2019, 09:39

W Krakowie i okolicach obsługa najmu mieszkań kraków zajmie się za Ciebie firma Home-pro. Profesjonalna ekipa, warto skorzystać z oferty.
Arturoo
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Arturoo » 07 sty 2019, 14:47

Właśnie szukałem czegoś w tym stylu :)
malipowy
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: malipowy » 16 sty 2019, 18:33

Jeśli szukacie nowych nieruchomości w Warszawie, świetną ofertę znajdziecie tutaj https://metrotargowek.pl/. Mieszkania znajdują się w dzielnicy Targówek. Warto sprawdzić i dowiedzieć się szczegółów na temat tej inwestycji.

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”