Kantor

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
gajka
Forumowicz
Forumowicz

Re: Kantor

Postautor: gajka » 07 sie 2018, 18:42

Ja też korzystam z internetowego. Nie ma wygodniejszej i szybszej opcji ;)

igam
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: igam » 07 sie 2018, 20:12

Bankowość internetowa też umożliwia wygodną wygodne przewalutowanie środków bez wychodzenia z domu, ale kursy w bankach nie są już tak korzystne jak w kantorze internetowym. Lepiej zatem się zdecydować na niezależny od banku kantor online, na pewno będzie taniej, równie sprawnie albo nawet szybciej. Ja korzystam z usług e-kantoru kilka lat, nawet jakieś przerwy techniczne się nie zdarzały czy usterki a w bankach to niestety częste.
LukaszMi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: LukaszMi » 09 sie 2018, 13:08

Ja też korzystam z kantorów online, bo jest to o wiele wygodniejsze. Poza tym kursy walut jak można sprawdzić np. tutaj https://www.kantor.pl/kursy-walut są o wiele bardzie korzystne w kantorze internetowy niż w stacjonarnych kantorach. Dlatego moim zdaniem lepiej korzystać z kantorów online.
igam
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: igam » 11 sie 2018, 23:08

Zawsze od ręką prawda? Dosłownie jeśli kantor online ma wersję na urządzenia mobilne, np. smartfony czy iPhony. Wymieniałam już w taki sposób z użyciem telefonu , nic nie muliło, poszło sprawnie jak wcześniej przed monitorem komputera. Pieniędzy też się sporo oszczędza, jak ktoś duże kwoty wymienia albo często realizuje przewalutowania, kilkaset zł miesięcznie spokojnie zostaje "w kieszeni", a nawet więcej podejrzewam np. w dużych firmach.

Wróć do „Off Topic”