Kantor

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
igam
Forumowicz
Forumowicz

Re: Kantor

Postautor: igam » 29 maja 2018, 00:14

Co racja to racja, taka wymiana waluty czy też porównanie kursów nie zabierają tyle czasu, nie trzeba się po mieście nachodzić. Warto kupować walutę bezgotówkowo tym bardziej że kantor online -chyba każdy, wycenia lepiej niż stacjonarny. Wbrew obiegowym opiniom z takim kantorem też można negocjować kurs.

wyjur
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: wyjur » 30 maja 2018, 10:28

No ja na Cinkciarzu kiedyś negocjowałam cenę kursu funka jak mi siostra wysłała pieniądze na remont mieszkania. I powiem, że akurat Cinkciarz jest bardzo chętny do negocjacji i zaproponowali mi dużo korzystniejszy kurs niż kantor stacjonarny w mieście.
igam
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: igam » 06 cze 2018, 20:48

Dobrze jak właśnie kantor online ma dobrą, rzetelną obsługę. Można sie i z wyceną dogadać i dopytać, czy też zasięgnąć pomocy, a czasem taka konieczność się przytrafia, ja np. omyłkowo źle spisałam tytuł przelewu jak zasilałam portfel a zorientowałam się już po fakcie jak pieniądze wyszły z banku. Wystarczyła jedna krótka rozmowa telefoniczna by skorygowali mój błąd.
huteran
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: huteran » 09 cze 2018, 13:14

Według mnie dzisiaj kantory online są najlepszym pomysłem i wyborem. Oferują znaznie bardziej atrakcyjne ceny niż kantory stacjonarne, dlatego polecam przyjrzeć się http://rankingkantorow.pl/amronet-pl/, żeby poznać profesjonalne i rzetelne opinie na temat różnych kantorów :)
Awatar użytkownika
Rymar43
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Rymar43 » 09 cze 2018, 15:59

Ja niestety w ogóle się na tym nie znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc...
igam
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: igam » 14 cze 2018, 21:47

Może kiedyś i Ty będziesz musiał wymienić walutę, nigdy nic nie wiadomo;) W razie czego wiedz, że kantor online to dobra opcja i wcale taka wymiana waluty nie jest trudna, wręcz przeciwnie. Na pewno nie stracisz pieniędzy przez zawyżony kurs, co w tradycyjnym kantorze się często zdarza, a żeby tak chodzić od jednego do drugiego, to strata czasu i też żadnej pewności.
wyjur
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: wyjur » 22 cze 2018, 14:12

Rymar43 pisze:Ja niestety w ogóle się na tym nie znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc...

Powiem Ci, że transakcje przez kantor internetowy jak np. Cinkciarz są bardzo proste i na prostych zasadach. Jak czegoś nie wiesz możesz zadzwonić na infolinię lub napisać na czacie online, przynajmniej tak jest na Cinkciarzu i zawsze dostaniesz pomoc.

Wróć do „Off Topic”