obiady

ON-LINE ZONE
bella91
Level 1
Level 1

Re: obiady

Postautor: bella91 » 10 lip 2018, 12:13

Jeśli masz ochote na coś z azjatyckiej kuchni to warto zajrzeć na Cookingbox.pl Znajdziesz tam sporo przepisów. Możesz wybrać przepis i zamówić box z potrzebnymi składnikami do domu.

pawelzursynowa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: pawelzursynowa » 13 lip 2018, 15:04

Sprawdzaj takie miejsca jak opisane tuta https://www.on-the-top.net/pl/nasz-dom/ ... czych.html jest dużo promocji na artykuły spożywcze, z których można zrobić obiad za grosze :) Wiadomo, że trzeba się trochę naszukać, ale moim zdaniem warto. Zrobisz potrawy, które smakują każdemu.
Awatar użytkownika
Wesoły żniwiarz
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Wesoły żniwiarz » 24 sie 2018, 12:04

Latem bardziej preferuję szybką kuchnię, jak jest ciepło to nie chce się człowiekowi sterczeć przy garach. Teraz przez lato to najczęściej robiłem kurczaka w rękawie takiego z piekarnika, dodawałem do niego przyprawy do złotego kurczaka knorr, która swoją drogą bardzo mi przypasowała. Obecnie jedna z moich ulubionych.
kowalik
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kowalik » 19 wrz 2018, 08:15

Ja wypróbowałem przepis do koleżanki na minestone. Kupiłem uszka z mięsem tortellini od Arrighi, dodałem bulionu, zielonego groszku, szparagów, pomidorów i ziół. Wyszło bardzo sycące i miałem na kilka dni coś treściwego.
Unika
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Unika » 20 wrz 2018, 10:02

Nie gotuję w tym tygodniu, bo mam tyle na głowie obowiązków, że nie wiem, kiedy bym to zrobiła. Dziś idę na obiad do dobrej restauracji Bubbles Bar. Mają najsmaczniejsze jedzenie w Warszawie. Porcje są naprawdę pokaźne i każdy może zaspokoić tam swój głód. Mam blisko do tego lokalu więc często tu przychodzę. Oferują duży wybór przystawek i przepyszne desery. A do tego moje ulubione włoskie wino :)
Awatar użytkownika
Syriusz
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Syriusz » 20 wrz 2018, 14:53

Dlaczego twierdzisz, że mają tam najlepsze jedzenie w Warszawie? Byłaś w każdym jednym lokalu gastronomicznym w stolicy, że możesz tak napisać? Czy tak po prostu masz w zwyczaju pisać byle co? :rotfl:

Wróć do „ON-LINE ZONE”