Prezent dla faceta

Dyskusje, Rozrywka
Miami
Forumowicz
Forumowicz

Re: Prezent dla faceta

Postautor: Miami » 23 mar 2018, 21:40

Jural pisze:Dokładnie. Nawet dezynfekcja tych wypożyczanych średnio mnie przekonuje do korzystania z nich. Maska kosztuje koło 250zł jakoś i staracza na lata. W militaria.pl jest ich bardzo duzo i dla amatorów kompletnych i dla tych co maja juz iles godzin za soba w paitnballu.

A jest jakiś specjalny strój do paintballa? Czy obojętnie co założymy ? Nadały by się takie spodnie -- > www.militaria.pl/helikon/spodnie_heliko ... p89466.xml

Jural pisze:Fajnie fajnie, ale to kupa kasy z tego co sie orientuje za jakies 10min jazdy. Chyba wolałbym (ja przynajmniej) taki pistolet militaria.pl/umarex/pistolet_co2_ram_combat_walther_ppq_m2_t4e_2_4760_p87007.xml ;) cenowo chyba podobnie, a przynjamniej bede mial na X czasu :)

Ja tez jestem zwolennikiem praktycznych prezentów, a nie coś co trwa 5 min i zaraz znika. Na można się wtedy nacieszyć daną rzeczą :) A co do tego pistoletu, to czemu akurat ten?

Jural pisze:Zegraki to spory wydatek ale nawet ze spodni bym się bardziej ucieszył gdyby były porządne, jak te np. militaria.pl/helikon/spodnie_helikon_sfu_next_policotton_ripstop_olive_drab_sp-sfn-pr-32_p90027.xml

Mi się wydaje, że plecak jest tez fajną alternatywą na prezent np taki --> www.militaria.pl/brandit/plecak_brandit ... p95298.xml

piksi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: piksi » 24 mar 2018, 18:30

Jural pisze:Dokładnie. Nawet dezynfekcja tych wypożyczanych średnio mnie przekonuje do korzystania z nich. Maska kosztuje koło 250zł jakoś i staracza na lata. W militaria.pl jest ich bardzo duzo i dla amatorów kompletnych i dla tych co maja juz iles godzin za soba w paitnballu.

a tak w temacie masek zainteresowała mnie maska antysmogowa ? używiacie ?

Jural pisze:Fajnie fajnie, ale to kupa kasy z tego co sie orientuje za jakies 10min jazdy. Chyba wolałbym (ja przynajmniej) taki pistolet militaria.pl/umarex/pistolet_co2_ram_combat_walther_ppq_m2_t4e_2_4760_p87007.xml ;) cenowo chyba podobnie, a przynjamniej bede mial na X czasu :)

a czemu akurat umarex a nie cybergun ? czy to po prostu jest tak że bardziej Ci się podoba tak jak porównać Jabłko i Samsunga ;p
marcowy pisze:
Jural pisze:Zegraki to spory wydatek ale nawet ze spodni bym się bardziej ucieszył gdyby były porządne, jak te np. militaria.pl/helikon/spodnie_helikon_sfu_next_policotton_ripstop_olive_drab_sp-sfn-pr-32_p90027.xml

a może zamiast zegarka to tread + adapter ? :D
marcowy
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marcowy » 27 mar 2018, 21:57

piksi pisze:

a tak w temacie masek zainteresowała mnie maska antysmogowa ? używiacie ?

Ja używam chociaż to oczywiście zależy od sytuacji. Co byś chciał wiedzieć?

piksi pisze:

a czemu akurat umarex a nie cybergun ? czy to po prostu jest tak że bardziej Ci się podoba tak jak porównać Jabłko i Samsunga ;p

ja jestem zdania takiego, że wiatrówki powinno się wybierać po uprzednim stestowaniu ich ale to tylko moje zdanie. Nigdy bym nie kupil nic czego nie miałem wcześnie w rękach

piksi pisze:

a może zamiast zegarka to tread + adapter ? :D[/quote]
ouuuuuuu... to jest wymarzony męski prezent wg mnie... Tready są super o ile nie są podróbką
ewkaG
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: ewkaG » 27 mar 2018, 22:26

Facet będzie się cieszył ze wszystkiego jak dziecko więc kupuj co chcesz :D
oleczek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: oleczek » 28 mar 2018, 17:35

A co myślicie o jednej z tych czapek https://mylabels.pl/category/pl/mezczyz ... ria-czapki jako prezent dla faceta? Mi się bardzo podobają, no i jak na diesel to są w naprawdę niezłej cenie. Jak nie będąc podejrzaną zapytać go o zdanie? :/
KarinaM
Level 1
Level 1

Postautor: KarinaM » 01 kwie 2018, 11:10

Dla kibica super sprawdzają się takie prezenty, jak gadżety lub po prostu koszulki sportowe, na przykład takie http://www.iss-sport.pl/shop,list,042 reprezentacji polskiej. Sama zobaczysz, że naprawdę każdy facet jest zachwycony tego typu prezentami, bo jednak dwie takie największe pasje mężczyzn, to właśnie piłka nożna bądź motoryzacja.
szam
Level 1
Level 1

Postautor: szam » 01 kwie 2018, 11:44

To może jakaś odzież sportowa? To też myslę, że trafiony prezent dla faceta. Tutaj są fajne sportowe rzeczy https://4f.com.pl/bluzy__swetry,16,0.html Przynajmniej ja bardzo lubie odzież z 4f, bo jest świetna jakościowo.
Witkarrek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Witkarrek » 02 kwie 2018, 17:17

Może jakiś elegancki pojemnik na cygaro, papierośnicę? Dla prawdziwego biznesmena to na pewno bardzo fajny prezent. Takie biznesowe upominki możecie znaleźć na stronce https://hefra.pl/prezenty-biznesowe Ja tam zamawiałem mój główny ślubny prezent dla brata. Kupiłem mu zestaw sztućców do nowego domu.
piksi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: piksi » 04 kwie 2018, 16:52

marcowy pisze:Ja używam chociaż to oczywiście zależy od sytuacji. Co byś chciał wiedzieć?

na co zwrócić uwagę przy zakupie, często trzeba wymieniać filtr ?

marcowy pisze:ja jestem zdania takiego, że wiatrówki powinno się wybierać po uprzednim stestowaniu ich ale to tylko moje zdanie. Nigdy bym nie kupil nic czego nie miałem wcześnie w rękach

coś w tym jest w ogóle ostatnio w militaria pojawiła się nowa wiatrówka i mój kuzyn bardzo się na nią napalił, myślicie że to dobry wybór ?https://www.militaria.pl/umarex/wiatrowka_heckler_koch_vp9_4,5_mm_-_tungsten_gray_5_8351_p95512.xml

marcowy pisze:ouuuuuuu... to jest wymarzony męski prezent wg mnie... Tready są super o ile nie są podróbką

a to można jakość w łatwy sposób rozpoznać podróbkę od oryginału ?
budynia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: budynia » 06 kwie 2018, 10:00

alkomat to wśród znajomych hit prezentowy :), dobry alkomaty robi alkohit, można kupić już za 300-400 zł, na pewno jak wybierać to tylko elektrochemiczne, są bardziej trwałe i niezawodne
Luksusowy
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Luksusowy » 06 kwie 2018, 14:11

Ja na pewno chciałbym dostać zegarek! Jeżeli jakaś kobieta chce sprawić przyjemność ukochanemu to polecam kupić mu elegancki zegarek, który będzie pasować na oficjalne wyjścia. ;) Sam właśnie noszę się z zamiarem kupienia zegarka na prezent dla mojej narzeczonej. Już dowiedziałem się jak dobrać zegarek damski na stronie LuxTime i chyba zdecyduje się na markę Certina.
Jural
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Jural » 06 kwie 2018, 14:42

piksi pisze:a czemu akurat umarex a nie cybergun ? czy to po prostu jest tak że bardziej Ci się podoba tak jak porównać Jabłko i Samsunga ;p

DLatego, że taki pistolet jest tylko od umarexa, chyba ze robi takie jeszcze ktoś to chętnie zobaczę i będę mógł sobie porównać :D
piksi pisze:coś w tym jest w ogóle ostatnio w militaria pojawiła się nowa wiatrówka i mój kuzyn bardzo się na nią napalił, myślicie że to dobry wybór ?

No całkiem spoko jak chodzi o bebchy ale ja wolałbym coś co wygląda jak prawdziwa broń i jest na licencji glocka np. jak to https://www.militaria.pl/umarex/pistole ... p95109.xml kultowy pistolet
piksi pisze:a to można jakość w łatwy sposób rozpoznać podróbkę od oryginału ?

Oczywiście że można. https://www.youtube.com/watch?v=CpXDLV8Kegg tutaj jest film:)
makrosilacz
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: makrosilacz » 11 kwie 2018, 13:29

Dla aktywnego mężczyzny świetnie sprawdzi się shaker do białka z jakimś fajnym, motywującym napisem :)
wujekstrzala
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: wujekstrzala » 17 kwie 2018, 22:43

Nie wiem czy, to nie ograny schemat, ale mnie bardzo ucieszyłby nowy zegarek. Widziałem na https://www.marko.pl/casio bardzo fajne modele i nawet zastanawiam się nad kupnem jakiegoś. Urodziny mam za kilka miesięcy i nie chcę czekać, aż tyle czasu.
Miami
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Miami » 20 kwie 2018, 16:38

Jural pisze:DLatego, że taki pistolet jest tylko od umarexa, chyba ze robi takie jeszcze ktoś to chętnie zobaczę i będę mógł sobie porównać :D

A jaką wiatrówkę Umarex ową, byście polecili dla totalnego początkującego ?

Jural pisze:No całkiem spoko jak chodzi o bebchy ale ja wolałbym coś co wygląda jak prawdziwa broń i jest na licencji glocka np. jak to https://www.militaria.pl/umarex/pistole ... p95109.xml kultowy pistolet

Fajnie, że ma białe oznaczenia ułatwiające zgrywanie przyrządów celowniczych po zmroku. Swoją drogą można jakąś latarkę do niego przypiąć ??

Jural pisze:Oczywiście że można. https://www.youtube.com/watch?v=CpXDLV8Kegg tutaj jest film:)

Te tready wyglądają spoko, ale są jednak strasznie drogie, nie wiem czy taka cena nie jest ponad moje możliwości finansowe i czy po prostu warto :/

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”