Weekend w SPA

Forum SPA - Pielęgnacja Ciała. Opinie i porady: hotele SPA, wczasy SPA, zabiegi SPA, SPA w Polsce.
tarczka
Forumowicz
Forumowicz

Re: Weekend w SPA

Postautor: tarczka » 29 mar 2019, 14:22

Cudownie :) Sama również chętnie bym skorzystała z takiego weekendu w SPA. Jednak na razie brak czasu żeby wyjechać, najbliższy urlop dopiero podczas wakacji będzie.

shoppinglover
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: shoppinglover » 01 kwie 2019, 17:05

Cześć! Jestem po wspaniałym weekendzie w SPA, gdzie codziennie miałam okazję korzystać ze świetnych zabiegów. Czułam znaczną różnicę w kondycji swojego kręgosłupa i ogólnego samopoczucia. Myślę teraz nad zakupem fotela masującego do domu. Znalazłam fajną ofertę tutaj: https://restlords.com/pl/baza-wiedzy/ktory-fotel-wybrac - czy ktoś z Was ma może któryś z tych modeli i mógłby się podzielić opinią? Nie wiem, na który z nich się zdecydować :D
beton3
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: beton3 » 05 kwie 2019, 12:15

W tym roku zabieram żonę na wyjazd do spa. Liczę, że będzie zadowolona z tego pomysłu. A wy co o tym sądzicie, fajnie jest zrobić taką niespodziankę?
shoppinglover
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: shoppinglover » 10 kwie 2019, 14:56

Dawno już nie miałam okazji wybrać się do SPA, dlatego postanowiłam zadbać o to, by mieć szansę zrelaksować się w domowym zaciszu. Planuję kupić fotel masujący od Rest Lords, jednak zastanawiam się, który model okaże się dla mnie najlepszy... Może ktoś z Was ma taki sprzęt i mógłby mi doradzić? :D
poziomka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: poziomka » 15 kwie 2019, 10:56

A my się ostatnio byczyliśmy w hotelu Pod zielonym dębem w Bohuminie na takim piwnym spa :D Bardzo mi się podobało, prawie dwie godziny trwało, pierw sauna, potem gorąca kąpiel i jeszcze relaks na takich słomkowych łóżkach do tego. Pierwszy raz byłam na czymś takim ale na pewno nie ostatni

Wróć do „SPA - Pielęgnacja Ciała”