Ogrzewanie domu

Skarbiec informacji i porad odnośnie obrotu nieruchomościami, architektura, nieruchomości komercyjne, architektura wnętrz, wystrój oraz inspirujące pomysły aranżacji ogrodów, balkonów, tarasów, ciekawe informacje z branży budowlanej, projekty domów.
jasiu
Forumowicz
Forumowicz

Ogrzewanie domu

Postautor: jasiu » 23 sie 2017, 13:45

Czy ktoś z Was spotkał się z ogrzewaniem domu pelletem?? Warto zainteresować się tego typem ogrzewania?

barbab
Forumowicz
Forumowicz

Re: Ogrzewanie domu

Postautor: barbab » 26 paź 2017, 21:00

Pierwszy raz słyszę o takim rozwiązaniu. Będę musiała poczytać więcej na ten temat. My w domu mamy ogrzewanie podłogowe, kiedy je wybieraliśmy to było dla nas najlepsze rozwiązanie i po dziś dzień jesteśmy z niego zadowoleni. Dom mamy skończony, natomiast ogród jest niezagospodarowany i nie daje mi to spokoju. Chciałabym tam swtorzyć miejsce spotkań dla rodziny i znajomych. Myślałam o kupnie basenu ogrodowego produkcji Pool Design Company Co o tym sądzicie? Moim zdaniem sprawdzi się zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
pepperoni
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: pepperoni » 18 gru 2017, 12:04

Warto, pellet jest coraz popularniejszy sposób ogrzewania, rodzice przeszli z wegla na pellet i są zadowoleni, w kotłowni czyście, nic sie nie pyli, po spaeniu zostaje bardzo malo popiołu, oni kupują ze stelmetu
Dado2
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Dado2 » 14 sty 2019, 11:43

Pellet jest bardzo popularnym paliwem, który sprawdza się chyba u wszystkich moich znajomych. Mnie natomiast bardzo ciekawi opalanie antracytem. Tutaj http://www.kinvestments.pl/oferta/sprzedaz-antracytu jest napisane, że był chętnie wykorzystywany do ogrzewnictwa budynków. Stosuje się go jeszcze w tym celu?

Wróć do „NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWO”