jak założyć własny sklep

Wszystko na temat zarabiania
niebieskiorzel
Level 1
Level 1

Re: jak założyć własny sklep

Postautor: niebieskiorzel » 26 sie 2019, 19:05

Założenie własnego sklepu internetowego to niestety nie jest tak prosta sprawa jakby się wydawało. Sam przekonałem się o tym na własnej skórze. Na szczęście teraz z perspektywy czasu wiem, że mam obecnie dużo więcej doświadczenia, którym mogę dzielić się z innymi. Z tego powodu postanowiłem odpowiedzieć na ten wątek. Wiele osób nie ma pojęcia co to takiego zarządzanie plikiem produktowym. Ja naprawdę nie wiem jak wcześniej mogłem radzić sobie bez sprecyzowanych pod to zagadnienie usług. Mój wybór padł na firmę https://feedink.com/pl/ i to właśnie ich usługi Wam polecam ;) Specjalizują się w tworzeniu plików produktowych. Ich działania są bardzo szybkie, ale przy tym precyzyjne. W każdej kwestii służą poradą, ewentualnym objaśnieniem danej kwestii. Dzięki nim statystyki mojego sklepu internetowego znacznie się podniosły - działania marketingowe w obszarze google snalytics widocznie zadziałały. Dodatkowo wskaźnik ROI również znacznie się podniósł co uważam już za niewielki sukces. Mam nadzieję, że moja opinia będzie dla kogoś z Was pomocna.

PiotrDD
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: PiotrDD » 27 sie 2019, 11:37

Po pierwsze czy masz już wybraną branżę na działalność sklepu? Ja osobiście zajmuje się branżą odzieżową, ale o tym napiszę pózniej. Jeżeli chodzi o sklep stacjonarny to może on pełnic role i magazynu do wysyłki i zarabiać na siebie. Ale siła jednak tkwi w internecie. Jesli chodzi o reklamy stacjonarne to uważam że szyldy i banery to nie jest dobry pomysł , sporo pieniedzy a jednak nie zaobserwowałem ruchu.(czy banery, czy ulotki) najwieszy ruch, miałem z reklam na FB i Adwords. Na chwilę obecną wprowadziłem produkty na Amazon z początku robiłem to sam, jednka na chwilę obecną skorzystałem z pomocy https://amzteam.pro. Na chwilę obecną widzę że sprzedaż idzie cały czas w góre. Na Polskę mam sklep internetowy, jednak tu trzeba sporo inwestować w reklame i pozycjonowanie. Sukces sklepu zależy jednak od asortymentu, branży i budżetu na reklamę.
Zdzisiek78
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Zdzisiek78 » 28 sie 2019, 10:14

Założenie własnego sklepu to dopiero początek. Potem trzeba wprowadzić produkty na wszystkim znane Allegro oraz globalną platoformę sprzedaży Amazon. Połączenie tych dwóch to doskonały start dla biznesu, gdyż błyskawicznie wzrasta rozpoznawalność marki oraz sprzedaż. We wdrożeniu firmy i produktów na Amazon pomogła nam firma https://www.nethansa.com/pl/, która doskonale zajęła się naszym biznesem.
trik01
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: trik01 » 07 wrz 2019, 16:33

Założenie własnego sklepu to jednak wyzwania, a najtrudniej zawsze na początku. Potem to już interes się kręci. Jedną z rzeczy o które warto zadbać to dobra oferta dla klientów jeśli o przesyłki chodzi. Wiadomo, że klient ceni jak dużo za paczkę nie płaci i otrzymuje taką na czas. Dlatego warto podjąć współpracę z Sendit, to broker kurierski który ma dobrą i korzystną ofertę jeśli chodzi o przesyłki.
minella
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: minella » 13 paź 2019, 22:21

Zalozenie wlasnej firmy to nie bulka z maslem. poza pomyslem i odpowiednią iloscią kasy potrzeba tez wiedzy i umiejetnosci pracy z ludzmi, dbania o nich itd. u nas sprawdzilo sie wykupienie z medicover pakietow medycznych dla pracownikow bo pokazalo to nasze zaangazowanie za co pracownicy odwdzieczyli sie lepsza pracą
Piki
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Piki » 23 paź 2019, 14:45

warto pamiętać, że w sklepie internetowym, jak w każdej innej działalności jest potrzebna kasa fiskalna. Poza tym bardzo ważny jest kontakt z klientem i szybka realizacja zamówień oraz ładny wygląd i szybkie działanie witryny
matik
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: matik » 28 paź 2019, 11:59

Najważniejszy jest pomysł. Jak on jest to trzeba go zrealizować. Możliwości sklepu online jest dużo. Można kupić gotowca lub zlecić jego wykonanie firmie. Pytanie tylko co będziemy w sklepie sprzedawać. Np. na https://www.korallo.pl/ są dostępne materiały do tworzenia własnej biżuterii. Jeśli nauczymy się tego robić to to jest świetny pomysł na biznes.
plazaa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: plazaa » 28 paź 2019, 16:10

siemka super linki
myjko
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: myjko » 29 paź 2019, 08:02

świetne rady
wojtas66
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: wojtas66 » 31 paź 2019, 19:15

Ja tworząc internetowy sklep bazowałem na tym sklepie zoologicznym https://gigakarma.pl/. Co prawda całkowicie inną tematykę robiłem do mojego sklepu ale warto i tak zasięgnąć inspiracji. Ogólnie przy zakładaniu swojego sklepu trzeba bardzo to mocno przemyśleć i najlepiej wybrać dobrą firmę web designerska do tego.

Wróć do „Zarabianie”