Manicure hybrydowy

Makijaż, Wizaż Forum: opinie, porady, dowiedz się w czym Tobie najlepiej. Zdjęcia, filmy.
Awatar użytkownika
agaa
Forumowicz
Forumowicz

Re: Manicure hybrydowy

Postautor: agaa » 20 mar 2018, 13:55

Karina pisze:Lubie hybrydy. Chociaż mam taka płytke paznokcia na której nie trzyma się on 2 tygodnie. Za to jak robiłam koleżankom to trzyma im się długo. Plusem jest utwardzenie płytki, ładny jednolity kolor i nie ma strachu, że będzie odpadał. Robiłam zestaw kupując dużo produktów osobno. Chyba tak wychodzi najkorzystniej.

Ja ostatnio nawet złapałam się na tym, że nie umiałam pomalować paznokci zwykłym lakierem. Za szybko wysychał, nie wychodził równo, robiły się prześwity i nie szło go fajnie poprawić. Lakier hybrydowy to jednak super sprawa. I wolę robić sama, niż jeździć do kosmetyczki. W tygodniu nie zawsze mam czas, musiałam się zawsze dostosować do jej grafiku, dojeżdżać, a jak raz złamałam paznokcia przed imprezą panieńską to musiałam jechać jeszcze na poprawki... O nie, teraz robię sobie sama, kiedy chcę, bez wychodzenia z domu, a jak coś mi się z paznokciem stanie to sama jestem w stanie go na szybko uratować.
Na pewno dobrze przygotowujesz płytkę? Używasz primera? Mnie trzymają się nawet dłużej niż 2 tygodnie, tylko aż do ściągnięcia... Moim rekordem było 5 tygodni (na szczęście lakier był w kolorze nude, więc odrost tak nie rzucał się w oczy).

Awatar użytkownika
Karina
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Karina » 20 mar 2018, 21:20

Ja akurat nie mam problemu z malowaniem ani zwykłym lakierem ani hybrydowym. Chociaż fakt, że przy zwykłym trzeba umiec go od razu rozprowadzić. Hybrydowy można poprawiać bez problemu przed utwardzeniem.

Uwierz mi, że umiem nakładać i primera też używałam. Niestety moja płytka jest tłusta i nie trzyma sie na niej hybryda aż tak długo. Nawet taka robiona u kosmetyczki.
Awatar użytkownika
beautymonster
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: beautymonster » 13 kwie 2018, 10:03

Przy robieniu hybryd bardzo istotne jest stosowanie odpowiednich produktów. Podstawa to dobrze zmatowiona płytka, do czego polecam cleaner do paznokci Potem głównie znaczenia ma baza i top.
Awatar użytkownika
beautymonster
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: beautymonster » 15 maja 2018, 10:33

No i oczywiście trzeba też umieć dobrze spiłować płytkę. Do tego bardzo przydatna jest frezarka do paznokci. Kiedy nauczy się ją dobrze obsługiwać, to tworzenie idealnego kształtu paznokci jest banalnie łatwe i szybkie.

Wróć do „Makijaż, Wizaż”