damska kosmetyczka

Makijaż, Wizaż Forum: opinie, porady, dowiedz się w czym Tobie najlepiej. Zdjęcia, filmy.
Karolina22
Forumowicz
Forumowicz

Re: damska kosmetyczka

Postautor: Karolina22 » 19 sty 2018, 22:21

U mnie ostatnio podstawowym wyposażeniem kosmetyczki stały się cienie Marocco z Bikora. Mój makijaż z nimi jest kompletny, prosty a oczy w końcu mam fajnie, zalotnie podkreślone!:)

kraczo
Level 1
Level 1

Postautor: kraczo » 05 lut 2018, 23:30

W każdej damskiej kosmetyczce powinny się bez wątpienia znalezć, ostatnio są one bardzo popularne, oczywiście nie bez przyczyny - http://www.kobiecymokiem.pl/kosmetyki-z ... o-takiego/
dusia
Level 1
Level 1

Postautor: dusia » 27 lut 2018, 18:38

Nie wyobrażam sobie wyjść bez domu bez kosmetyczki :) Mam w niej rzeczy do makijażu ale także dobre balsamy do ciała, mam dość suchą skórę dlatego w miarę możliwości staram się nawilżać ją jak najczęściej.
Jess
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Jess » 27 lut 2018, 19:16

Skoro istnieje coś takiego jak '' damska kosmetyczka'' to istnieje coś takiego jak męska.
A tak na poważnie ja wyjdę z domu bez kosmetyczki ale raz na jakiś czas udaję się do profesjonalnej dobrej kosmetyczki do profesjonalnego salonu kosmetycznego wrocław http://paznokciesklep.pl/salon-kosmetyczny.html
Zrobię sobie sama paznokcie, ale nie umiem tak profesjonalnie jak kosmetyczka.
monikabert90
Level 1
Level 1

Postautor: monikabert90 » 13 mar 2018, 09:42

U mnie w kosmetyczce obowiązkowo muszą znaleźć się kolorowe cienie do powiek. Uwielbiam eksperymentować z makijażem oczu, dlatego też zawsze muszę mieć dużo kolorów cieni do wyboru. Sprawę znacznie ułatwiają mi cienie w paletkach, na przykład tych z Golden Rose http://goldenrose.pl/produkty/oczy/palety/professional-palette-eyeshadow---paleta-cieni-do-powiek---golden-rose.html. Kolory są w nich bardzo dobrze do siebie dopasowane i bardzo łatwo jest wykonać profesjonalny makijaż. A że paletki są bardzo tanie, to można kupić takie w rożnych wersjach kolorystycznych, aby nie było nudno ;)
Awatar użytkownika
beautymonster
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: beautymonster » 20 kwie 2018, 11:21

Ja ze względu na to, że zajmuję się manicurem w swojej kosmetyczce zawsze muszę mieć lakiery i pędzelki do paznokci
Paulina Nowak
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Paulina Nowak » 23 kwie 2018, 21:06

Paleta cieni od Revolution - must have :)
Melaska
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Melaska » 11 lip 2018, 12:32

U mnie w kosmetyce jest zawsze prawdziwy sajgon. W sumie nigdy nie wiem co tam dokładnie mam, a zawsze coś nowego tam dorzucam. A powiedzcie na jakie zabiegi kosmetyczne umowaiacie sie do swoich kosmetyczek. Ja teraz mam umówiony zabieg mikrodermabrazji w salonie http://ecoclinic.com.pl
trylogia
Level 2
Level 2

Postautor: trylogia » 11 lip 2018, 13:47

U mnie też bałagan. Za dużo rzeczy ze sobą noszę.
Tomo33
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Tomo33 » 22 sie 2018, 18:40

Jeśli jest tu kobieta zainteresowana kursem stylizacji paznokci czy kursem kosmetologi czy innym to polecam Beauty Extra na stronie znajdziecie wiele takich czy innych kursów. Skorzystałam z oferty i teraz jestem bardzo zadowolona. Kurs pozwolił mi nauczyć się naprawdę dużo. Teraz czuję się jak profesjonalistka.

Wróć do „Makijaż, Wizaż”