Upominek dla współpracowników

My, Świat, który nas otacza
monikabert90
Level 2
Level 2

Upominek dla współpracowników

Postautor: monikabert90 » 13 lut 2017, 23:41

Witam serdecznie,
niedługo czeka mnie zmiana pracy. Bardzo zżyłam się ze współpracownikami w obecnej firmie i chciałabym na odejście każdemu coś podarować. W firmie często narzekamy, że nie mamy jak nosić kluczyków do szafek. Pomyślałam, żeby zamówić dla współpracowników smycze z jakimś nadrukiem. Np. na tej stronie www.reklamowesmycze.net.pl znalazłam całkiem ciekawa ofertę. Firma ma 30-letnie doświadczenie w produkcji smyczy sublimacyjnych, więc myślę, że wykonają to robotę dobrze ;)
Co myślicie o takim upominku? Jako że pracowników w firmie jest bardzo dużo, nie mam możliwości, by kupować "większe" prezenty...

niebieskiorzel
Forumowicz
Forumowicz

Re: Upominek dla współpracowników

Postautor: niebieskiorzel » 12 sty 2019, 16:45

Moim zdaniem warto zdecydować się jednak na coś innego. Sam niedawno zamawiałem pożegnalne upominki dla moich współpracowników i padło na zestawy upominkowe z winem. Znalazłem takową ofertę na stronie: http://www.alkoholedoreklamy.pl/228-zes ... we-z-winem Bez problemu i na czas dostarczyli mi zamówione zestawy. Wyglądały naprawdę bardzo oryginalnie - wszyscy się nimi zachwycali, więc wydaje mi się, że jest to opcja godna uwagi.

Wróć do „My, Świat, który nas otacza”