Porozmawiajmy o piersiach :)

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
agus123
Level 1
Level 1

Re: Porozmawiajmy o piersiach :)

Postautor: agus123 » 08 maja 2018, 22:08

Ja to bym porozmawiała nie tylko o piersiach. Niestety, prawdą jest to, że zachorowalność na nowotwory zwiększa się z roku na rok... I dlatego tak ważna jest profilaktyka – trzeba poddawać się badaniom, aby wszelkie, niepokojące zmiany wykryć w początkowym stadium. Chorując na nowotwór powiek dobrze jest na przykład udać się do http://www.profeelmed.pl/ - klinika należy do dr. Kęcika, specjalisty od nowotworów powiek.
kaczorek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kaczorek » 18 wrz 2018, 09:27

Niestety tak jak pisze osoba wyżej ilość zachorowań z roku na rok jest coraz to wyższa także tak bardzo ważne jest to abyśmy o siebie dbali w każdej sytuacji. Jeśli już niestety zdiagnozują u nas niepokojące zmiany nowotworowe, ważne jest aby udać się jak najszybciej do kliniki https://medycynadab.pl/mammotomia/ specjalizującej się w leczeniu nowotworów. Lekarze tam mają ogromne doświadczenie w tym temacie także pomogą najlepiej jak będą móc
magnolia19
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: magnolia19 » 07 sty 2019, 19:52

Podobno powinno sie badac piersi srednio raz na rok. Ja zawsze sama pytam ginekologa, czy mozemy zbadac i prosze, zeby sprawdzil date ostatniego badania. Staram sie to robic regularnie, zwlaszcza ze mam wszczepione implanty mentory (powiekszenie biustu), wiec wole trzymac reke na pulsie :) i miec pewnosc, ze wszystko ok. Zreszta jest udowodnione, ze u kobiet po powiekszeniu piersi czesciej wykrywa sie zmiany nowotworowe, bo takie kobiety czesciej korzystaja profilaktycznie z badan.
Beatka12
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Beatka12 » 23 sty 2019, 14:34

U mnie problem polegał na tym , iż moje piersi były za duże i pojawiły mi się problemy ze zdrowiem zwłaszcza ból w kręgosłupie. Zrobiłam zabieg pomniejszenia piersi w gabinet DBAJ O PIERSI ul. Klemensa Janickiego 1A/U3 W Krakowie. Zabieg został mi zrobiony pod znieczuleniem i musze powiedzieć , że teraz po kilku tygodniach czuję się dużo lepiej ból ustępuje.
foczka
Level 2
Level 2

Postautor: foczka » 28 lut 2019, 16:02

Jeśli to nowotwór to nie ma żartów. Trzeba pomyśleć o jak najbardziej skutecznym leczeniu. Polecam zajrzeć do IMC https://imc.wroc.pl/oferta/leczenie-integracyjne-nowotworow/ - jest to klinika leczenia raka. Oni łączą metody konwencjonalne z naturalnymi, dzięki czemu mają bardzo holistyczne podejście do choroby.
wojciechkatalog
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: wojciechkatalog » 27 cze 2019, 15:53

Coraz więcej ostatnio słyszy się o projektach nastawionych na badanie potrzeb chorych na raka. Dzięki takim przedsięwzięciom jesteśmy w stanie skuteczniej pomagać pacjentom z onkologii. Poprawa jakości i komfortu życia podczas choroby jest istotna, daje bowiem większą motywację do walki o swoje zdrowie, co jest kluczowe w pokonaniu raka.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”