Gdzie wyskoczyć coś zjeść w Warszawie?

Restauracje Forum i inne lokale - opinie, gdzie warto zjeść, tanie jedzenie, dobre jedzenie, niedobre jedzenie, drogie jedzenie.
big.disaster
Forumowicz
Forumowicz

Gdzie wyskoczyć coś zjeść w Warszawie?

Postautor: big.disaster » 09 gru 2016, 12:28

Szukam fajnego miejsca, w które można sobie wyskoczyć wieczorkiem. Głównie chodzi mi o to, żeby posiedzieć przy dobrym jedzonku, pogadać z kumplem itp. Znacie coś? Raczej staram się unikać lokali w centrum miasta, także nie proponujcie mi niczego z tych okolic.

miracle
Junior Admin
Junior Admin

Re: Gdzie wyskoczyć coś zjeść w Warszawie?

Postautor: miracle » 10 gru 2016, 19:47

Na placu Zbawiciela są tam fajne knajpki.
asiawitek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: asiawitek » 14 cze 2018, 13:15

W przyszły weekend wybieram się do Warszawy i nie wiem gdzie pójść coś zjeść. Co polecacie?
jjusti18
Level 2
Level 2

Postautor: jjusti18 » 16 sie 2018, 00:00

A nie słyszeliście o restauracji Bubbles? Z tego co wiem to najlepsza restauracja w stolicy znajdująca się gdzieś w centrum. Tam otrzymacie naprawdę świeże, smaczne potrawy regionalne i zagraniczne. Możecie też zamówić sobie tam prawdziwego szampana czy oryginalne winko. Panuje tam miała atmosfera, a obsługa jest przyjaźnie nastawiona do każdego.
Gagatek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Gagatek » 23 sie 2018, 12:49

A może najzwyczajniej w świecie kebab i piwko? Rozwiązanie zawsze spoko na męskie wieczory :D
Jednak szukaj kebabów tylko z odpowiednimi opiekaczami takimi jak >tu< źle przygotowane mięso może być rakotwórcze
Ela78
Level 1
Level 1

Postautor: Ela78 » 05 wrz 2018, 09:46

Jesteś w Warszawie i szukasz restauracji, w której można nie tylko dobrze zjeść, ale i napić się wyśmienitego szampana lub wina, koniecznie wstąp do restauracji Akademia na pewno nie będziesz zawiedziony, ich zróżnicowane menu sprawia, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Nawet mają też dania wegetariańskie. Naprawdę polecam z czystym sumieniem.

Wróć do „Restauracje”