Zakupy przez internet?

Dyskusje, Rozrywka
Albinos
Level 1
Level 1

Re: Zakupy przez internet?

Postautor: Albinos » 10 lip 2018, 09:47

Ja też bardzo często kupuję przez internet, a teraz udało mi się zakupić fajne sandały na przecenie. Wybrałem sobie takie model https://www.sklepkamil.pl/sandaly-lesta ... om=listing Są świetnie wykonane i bardzo wygodne.

kreatywny
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kreatywny » 11 lip 2018, 11:02

W dzisiejszych czasach w sieci można kupić wszystko, nawet nasiona marihuany. Są one całkowicie legalne, jednakże ze względu na nasze przepisy kupić je można do celów kolekcjonerskich.
Awatar użytkownika
KAROLA2
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: KAROLA2 » 11 lip 2018, 16:08

A czy znacie może jakąś sprawdzoną hurtownię elektryczną? Zastanawiam się obecnie, czy dobrym rozwiązaniem byłoby elektrospark.pl. Co na ten temat myślicie?
adelaida123
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: adelaida123 » 13 lip 2018, 20:49

Ja też kupuje dużo rzeczy przez internet, ale ostatnio musiałam zwrócić ubrania, które okazało się na mnie za małe. Koleżanka poleciła mi na szczęście stronę https://www.sendit.pl. i dzięki niej szybko odesłałam zamówione rzeczy. Wyszło bardzo tanio, więc na szczęście nie przepłaciłam. Gdybyście kiedyś mieli taką przykrą sytuację to polecam skorzystać z tego kuriera. Jestem bardzo zadowolona.
huteran
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: huteran » 14 lip 2018, 22:24

Ja przez internet uwielbiam zamawiać torby. Osatnio w Merg.pl wypatrzyłęm coś takiego:
Obrazek
Wygląda świetnie, z pewnością zainwestuje w najbliższej przyszłości w taki model, bo przyda mi się nowa torba, a ta pasuje do mojego stylu.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”