Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
angelika9022
Forumowicz
Forumowicz

Re: Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?

Postautor: angelika9022 » 04 cze 2018, 23:57

Można taką księgowość prowadzić samemu, ale poprzez biuro rachunkowe online. Teraz, jak najbardziej jest to możliwe i to chyba jedna z najwygodniejszych opcji, jaka może być. Również jestem właścicielką firmy i jestem ciekawa, co powiecie mi o https://taxcare.pl/ ? Czy warto się nimi interesować czy mam szukać czegoś dalej? Fajnie, gdyby wypowiedziały się osoby, które korzystały, bo wtedy opinia będzie najbardziej wiarygodna.

niran
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: niran » 05 cze 2018, 12:40

biuro rachunkowe myślę, że w tej sytuacji będzie konieczne
misia12
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: misia12 » 08 cze 2018, 08:50

Ja od pewnego czasu prowadzę księgowość dla innych firm . Wiem że mniejsze i większe firmy wolą zlecić właśnie takie zdanie ponieważ jest naprawdę mnóstwo roboty. Dla tych co prowadzą podobny biznes jak ja mogę polecić rewelacyjny system ułatwiający pracę i oszczędzający czas nazywa się Invoice Digitizer. Polega na samodzielnym p-przetwarzaniu dokumentów księgowych. Weryfikuje, liczy,skanuje coś rewelacyjnego. Sam system jest nie drogi. Polecam zaoszczędzicie dużo czasu.
Awatar użytkownika
Betar
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Betar » 10 cze 2018, 14:19

Niestety, ale ja się na tym kompletnie nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

Wróć do „Forum Prawne”