Zakupy po koronawirusie

My, Świat, który nas otacza
maliczka56
Forumowicz
Forumowicz

Zakupy po koronawirusie

Postautor: maliczka56 » 19 kwie 2020, 15:25

Świat, a bardziej nasz kraj czy nasze miasto, w którym przyszło nam teraz żyć jest inne niż do tej pory...gdyż siedzimy zamknięci w czterech ścianach, przynajmniej większość z nas. Niebawem wszystko wróci do normalnego stanu. Każdy z nas zapewne zastanawia się, jak będzie to nasze życie wyglądać po epidemii? Osobiście sama się zastanawiam jak będą wyglądały moje pierwsze zakupy? nie te spożywcze tylko te np z ubraniami itp. Proponuję wybrać się w miejsca mniej tłoczne, gdzie można pod samo wejście podjechać samochodem, gdzie korytarze w galerii są szerokie, aby móc bezpiecznie kursować między butikami. Takim właśnie miejscem jest Tkalnia w Pabianicach.
Sama_Inteligencja
Forumowicz
Forumowicz

Re: Zakupy po koronawirusie

Postautor: Sama_Inteligencja » 20 maja 2020, 13:31

My "dzięki' temu wirusowi zaczęliśmy kupować jedzenie i inne artykuły przez internet. Wcześniej tracilismy tyle czasu na zakupy że szok. A w czasie pandemii powstała w Żabiej Woli Delidostawa, gdzie zamówisz wszystko nawet świeże mięso https://delidostawa.pl/15-mieso-i-wedliny . Teraz pomimo że już łatwiej zrobić zakupy w sklepie i nie zabierają az tyle czasu wciąż zamawiamy, bo dostawa tania a obsługa kompleksowa, żaden inny sklep kurczaka czy polędwicy sopockiej na kanapki nie dostarcza
AinEingarp
Level 3
Level 3

Postautor: AinEingarp » 21 maja 2020, 13:57

Ja myślałam, że centra handlowe będą teraz przeładowane, a okazuje się, że wcale tak nie jest. Mało osób chodzi na zakupy.
bella3
Level 1
Level 1

Postautor: bella3 » 29 maja 2020, 10:40

Myślę, że teraz skupiamy się głównie na zakupach spożywczych. Jeść trzeba a bez nowej pary spodni zazwyczaj da się wytrzymać. Ale nie znaczy, że na spożywce nie można zaoszczędzić. Nie lubię przepłacać i szczerze jak mam robić zakupy to tylko w sprawdzonych sklepach. W tym szczególnie sklepy Lewiatan polecam, na http://gazetka-lewiatan.pl macie aktualną gazetkę i adresy sklepów. Są też porady na blogu, przepisy. Dowiecie się o programie lojalnościowym także. Sklepy są dobrze zaopatrzone, przestronne, można sprawnie zrobić zakupy kupić wszystko. Zawsze świeże warzywa i owoce, mięso.

Wróć do „My, Świat, który nas otacza”