Dom energooszczędny?

Skarbiec zdjęć oraz projektów ciekawych domów, informacje z branży budowlanej, materiały wykończeniowe, najlepsze firmy produkujące drzwi, okna, dachy, pomysły na elewację domu.
mrzyk.marcin
Forumowicz
Forumowicz

Dom energooszczędny?

Postautor: mrzyk.marcin » 30 gru 2013, 11:33

Holzbau Wehmeyer Sp. z o.o. to firma z kapitałem polsko-niemieckim realizująca projekty wykorzystując do jego konstrukcji drewno klejone. Nasze realizacje to między innymi : hale sportowe, tenisowe gimnastyczne, pawilony handlowe, sale widowiskowe i wiele innych. Każde zlecenie jest dla nas nowym indywidualnym wyzwaniem do którego podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Zadowolenie naszego klienta za wykonane prace jest naszym priorytetem.

Matylda
Forumowicz
Forumowicz

Re: Dom energooszczędny?

Postautor: Matylda » 06 kwie 2018, 10:40

Należy pamiętać o konkretnej firmę złamującej się przeglądem budynku. Sprawdzeni solidni PRZEGLĄDY BUDOWLANE TORUN Warto skorzystać z ich fachowej porady http://www.torun.przeglady-budowlane24.pl/
Greg89
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Greg89 » 22 cze 2018, 20:20

Cała branża budowlana idzie bardzo szybko do przodu. Domy futurystyczne rodem z bajek o przyszłości, już niedługo pewnie okażą się prawdziwe i będziemy je mijać na co dzień. Jak na razie widzę jednak, że niektórzy interesują się domami energooszczędnymi. Jeśli o ten temat chodzi i o projekt takiego domu, a także jego przeglądy budowlane, to z całego serca polecam wam stekra.pl. Już kilka razy korzystałem z ich usług i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Co prawda, jeszcze nie miałem okazji budować domu energooszczędnego, ale myślę, że oni mają w tym niemałe doświadczenie. Chociaż myślę, że za kilka lat, nawet ja się przeprowadzę do takiego domu, bo jest to ciekawe rozwiązanie.
monikabert90
Level 2
Level 2

Postautor: monikabert90 » 11 sty 2019, 08:59

Budowa domów energooszczędnych stała się w ostatnich latach bardzo popularna, nie ma ku temu żadnych wątpliwości. Coraz więcej firm oferuje również ciekawe projekty domów energooszczędnych. Jedną z takich firm jest działająca już od wielu lat na rynku pracownia MG Projekt. Na jej temat można znaleźć mnóstwo pozytywnych opinii i rekomendacji, wiec sądzę, że warto im zaufać :)
Lena082
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Lena082 » 14 sty 2019, 18:36

Można i tak. Każda opcja oszczędzania jest dobra, nawet taka w postaci domu. To prawda, że bardzo dużo wody i prądu marnujemy na co dzień. Można starać się jakoś minimalizować zużycie tych mediów, ale taki energooszczędny dom na pewno będzie dużym ułatwieniem. Jeżeli budujecie dom to na pewno spodoba wam się http://dekoracjawentrz.pl/ Dobrze wiedzieć jak urządzić salon, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń.
Ela78
Level 2
Level 2

Postautor: Ela78 » 17 sty 2019, 13:32

Szukam dobrego producenta wkładów kominowych. Właśnie jesteśmy na etapie budowy i zależy nam na wysokiej jakości całego systemu. Bogatą ofertę znalazłam na stronie firmy Schiedel https://www.schiedel.com/pl/ . Musiałabym się z nimi skontaktować w sprawie wybrania odpowiedniego wkładu. Mąż mi mówi, że dobry będzie ten Schiedel Quadro Pro. Jednak wolałabym zasięgnąć jeszcze konsultacji.

Wróć do „PROJEKTY DOMÓW, MATERIAŁY BUDOWLANE, MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE”