Dekoracje okien na święta

Aranżacja wnętrz, wystrój wnętrz, ciekawe pomysły na aranżacje, dekoracje, inspiracje, galeria jak urządzić wnętrza, porady, farby, kolorystyka kuchni, pomysły na aranżację łazienki.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1

Re: Dekoracje okien na święta

Postautor: Kubalek3 » 14 sty 2019, 09:17

Ja tez myślę, że okna warto przystroić tak, żeby cały rok cieszyły każde oko :) Polecam kwiaty, bądź kompozycje dekoracyjne z bomm.pl. Proste, klasyczne kompozycje spodobają się każdemu, a do tego będą niezwykle trwałe. Cóż chcieć więcej :)

Manuela
Level 2
Level 2

Postautor: Manuela » 14 sty 2019, 13:18

Ja zazwyczaj na święta zawieszam różne ozdoby
wyjur
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: wyjur » 17 sty 2019, 14:00

Manuela pisze:Ja zazwyczaj na święta zawieszam różne ozdoby

Coś konkretnego? Mnie urzekły ręcznie robione dekoracje do tego stopnia, że zaczynam swoją przygodę i spróbuję coś zrobić. Wpierw jednak muszę przejrzeć kilka takich ofert https://e-krawiectwo.pl/kordonki i wybrać coś sensownego.
KajaPolus
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: KajaPolus » 08 kwie 2019, 21:33

Może spróbuj takich klamerek ozdobnych (np. z motylkami), które można przyczepić do firany. Można też pomyśleć nad sztucznymi kwiatami. Na pewno więcej inspiracji znajdziesz w sklepach online, wystarczy tylko trochę poszukać.
Ja np. lubię jak ona są przystrojone kulami świetlnymi.
jagodablaszczyk
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: jagodablaszczyk » 10 kwie 2019, 11:06

Już nie dekorujemy okien. Kiedyś, jak były dzieci młodsze to zawsze kupowałam jakieś dekoracje i ustawialiśmy na parapetach, ale teraz nie robimy takich rzeczy.
Awatar użytkownika
Mariolla
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Mariolla » 16 kwie 2019, 15:53

Ja nie lubię ozdabiać okien. Wolę minimalizm.
dyskusyjna
Level 2
Level 2

Postautor: dyskusyjna » 16 maja 2019, 12:37

Ja zastanawiam się nad zrobieniem dekoracjid o domu metodą quillingu. Co sądzicie o tej technice? Chętnie poznam Wasze opinie. Ostatnio zobaczyłam takie ozdoby u swojej koleżanki i bardzo mnie zafascynowały. Co powinnam zamówić na początek swojej drogi z quillingiem https://www.sklep.inspirello.pl/kategoria/narzedzia-do-quillingu.html ? Prosze o opinie.
Michalina_25
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Michalina_25 » 24 cze 2019, 13:31

Jeśli chodzi o dekoracje okien to uwielbiam to, jak wyglądają wianki świąteczne na oknach <3 wprowadzają bardzo przyjemny klimat do domu. No poza tym uwielbiam jak na święta w domu wszędzie są aniołki świąteczne, gwiazdy i inne ozdoby nawiązujące do tematyki. Uwielbiam wszelkie świąteczne dekoracje! Zawsze przywiązywałam do tego duża uwagę. Ehhh aż zachciało mi się świąt...
Kwiatowa_dama
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Kwiatowa_dama » 18 lip 2019, 14:48

Moim zdaniem bardzo urokliwym sposobem na ozdobienie mieszkania i okien jest wianek na drzwi. Wianki prezentują się cudownie i nadają niesamowitego świątecznego klimatu! Ja lubię tę ozdobę także w wersji letniej.
Nyro21
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Nyro21 » 26 lip 2019, 22:53

Święta dopiero za poł roku, więc czasu jest wiele
Alina24
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Alina24 » 29 lip 2019, 14:43

Czasem warto pomyśleć z wyprzedzeniem o takich dekoracjach, by potem nie musieć szukać ich w czasie sezonu:), Zwłaszcza że niektóre dekoracje mogą być wykorzystywane także na co dzień! Ja uwielbiam wszelkie Gwiazdki na choinkę i lampki, którymi można ładnie przystroić pokój:)
kowalik
Level 1
Level 1

Postautor: kowalik » 28 sie 2019, 13:39

Apropo choinek - co roku kupujemy żywą choinkę od https://www.choinki.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni. Drzewko jest piękne, pachnące i rozłożyste. A i ten plantator przeciął drzewko do wybranej wysokości, dopasował pień do stajaka także full serwis ;) A w ofercie mają też choinki w doniczkach, z pełnym systemem korzeniowym + stojaki, wieńce z gałązek.
julajula
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: julajula » 06 wrz 2019, 11:07

Ostatnio na http://www.e-fotolia.pl znalazłam ciekawy artykuł na ten temat, zajrzyj koniecznie :)

Wróć do „WNĘTRZE- ARANŻACJA I WYSTRÓJ”