Snowboard czy narty?

Sport Forum: najświeższe wiadomości, imprezy sportowe, relacje, wyniki, tabele, zdjęcia, wideo, sportowcy, strefy kibica, ćwiczenia, odżywianie.
sansa
Forumowicz
Forumowicz

Re: Snowboard czy narty?

Postautor: sansa » 06 lut 2020, 10:33

Też czytałam, że łatwiej jest zacząć naukę jazdy na nartach, a potem dopiero spróbować ze snowboardem. Sama nigdy nie jeździłam, ale mam znajomego, który po prostu jeździ jak szalony na stoku i wyczynia takie cuda, że nie raz miał nogę w gipsie. Ostatni wyczyn skończył się nawet operacją kręgosłupa w Gdańsku. Na szczęście powoli dochodzi do zdrowia, może będzie miał nauczkę i się trochę opanuje.
Awatar użytkownika
veum.tad
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: veum.tad » 06 lut 2020, 13:49

Ja od małego jeżdżę na nartach, ale od nowego sezonu chciałbym zacząć na snowboardzie.
kiniaLOS
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kiniaLOS » 07 lut 2020, 19:08

Jak dla mnie narty! :D Próbowałam nauczyć się jeździć na snowboardzie aczkolwiek nie wyszło mi to na dobre. A ja mam do was jeszcze małe pytanko. Znajoma ostatnio wspominała mi na temat rękawic ogrzewanych, znalazłam takie na https://www.domenasportowa.pl/, jak myślicie jest to ekstra pomysł ? Czy raczej nie warto inwestować coś takiego. Wiem, że ona niesamowicie chwaliła ten produkt :)
Fitren
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Fitren » 07 lut 2020, 23:12

Ja wolę narty, choć nie powiem, bo snowboard też kusi, ale na razie skupiam się na szlifowaniu umiejętności na nartach :D

----
geox dzieci
Slysanem
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Slysanem » 08 lut 2020, 22:32

Na początek polecam narty, jako amator pewniej się czułem na nich niż na jednej desce. Koniec końców, z obu zrezygnowałem :)
neon
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: neon » 20 lut 2020, 20:10

Dla mnie jazda na snowboardzie jest dużo ciekawsza. Uwielbiam adrenalinę, więc to chyba dlatego :) niedługo jadę na obóz snowboardowy i wymieniam sprzęt. Myślice, że deska nidecker score 2019 się sprawdzi? :)

Wróć do „Sport”