Telewizor 3D czy warto?

RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA: opinie i porady, co kupić, pralki, lodówki, piecyk, płyta, indukcja, telewizor, radio, DVD, kamera, aparat.
makarovski
Forumowicz
Forumowicz

Re: Telewizor 3D czy warto?

Postautor: makarovski » 10 lip 2018, 13:48

Telewizor 3D to super sprawa. Zawsze chciałem taki mieć, bo chodziłem do kina i tak bardzo podobała mi się ta technologia, że postanowiłem kupić nawet taki telewizor. Polecam zerknąć tutaj: https://iagdrtv.pl/telewizor-3d/ i rozejrzeć się między różnymi modelami. Sprawa nie jest tania, ale zdecydowanie warte.

kwiat21
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kwiat21 » 12 lip 2018, 14:06

W moim przypadku skończyło się to na jednokrotnym włączeniu 3D zaraz po kupnie telewizora. Sam już raczej nie kupie sprzętu z 3D, bo dopłaciłem za coś czego nie używam :(
DamianSom
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: DamianSom » 16 wrz 2018, 22:17

Wydaje mi się że jednak nie jest to na ten moment najlepsza opcja, szczególnie że teraz weszły już telewizory o rozdzielczości 4K. Natomiast jeśli mieszkasz za miastem to warto również zadbać o dobrej jakości antenę, która pozwoli Ci w pełni ściągać sygnał telewizji naziemnej bo z tym również często jest problem. Dlatego my wybraliśmy jeden z najmocniejszych modeli, a mianowicie https://davbol.pl/anteny-telewizyjne/81 ... -q100.html który posiada 19 elementów, główny nośnik to mocny aluminiowy zamknięty profil 13/20mm i do tego jest w 100% zgodny ze wszystkimi nadajnikami DVB-T dostępnymi w naszym kraju.
JarekM
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: JarekM » 17 wrz 2018, 08:40

Moim zdaniem przede wszystkim powinieneś dobrać telewizor pod swoje wymagania oraz potrzeby bo po co np. kupować telewizor 3D jeżeli z tej funkcji nie będziesz korzystał zbyt często. Ze swojej strony mogę polecić Ci abyś sprawdził propozycje telewizorów od Manty, ponieważ mają dość szeroki wybór modeli i co ważne w bardzo dobrej jakości i świetnej cenie. Jeżeli szukasz tv do codziennego użytku :)

Wróć do „RTV, AGD, AUDIO, AKUSTYKA, ELEKTRONIKA”