Etapy zdrowenia alkoholika

Nałogi oraz używki: palisz, pijesz a może masz poważniejszy problem? Szukasz pomocy? Napisz, pomożemy.
trylogia
Level 2
Level 2

Re: Etapy zdrowenia alkoholika

Postautor: trylogia » 27 lut 2017, 08:27

W sumie racja, chociaż znam przypadki, że osoba sama decydowała się na leczenie i zgłaszała do ośrodka. Jednakże wychodzenie z takiego nałogu to praca na całe życie. Po terapii z pewnością warto pójść również na taką detoksykację poalkoholową opisaną na stronie sanatorium medicalsensus.pl/oferta/oferta-medyczna/pakiety/duplikat-oczyszczanie-i-odkwaszanie.html. Dzięki temu można się pozbyć toksyn z organizmu, oczyścić go i lepiej się poczuć.

pawelek34
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: pawelek34 » 05 lip 2017, 09:16

Ten mem wręcz doprowadził mnie do łez. To jest takie straszne, jak bardzo cierpi cała rodzina przez tą jedną, uzależnioną osobę.. Mój wujek leczył się w tej klinice, polecam zapoznać się ze stroną. http://www.uzaleznienia-warszawa.pl/
foczka
Level 1
Level 1

Postautor: foczka » 02 paź 2017, 10:25

Śmiało możecie też pomyśleć o detoksie dostępnym na stronie http://drhelper.pl/. Poczytajcie o tych produktach. Używa się ich zarówno przy oczyszczaniu organizmu, jak i też na przykład po chemio i radioterapii. Świetnie działają na regenerację organizmu.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2

Postautor: dyskutantka » 02 paź 2017, 12:23

Wierutne bzdury, alkoholikowi nie pomoże żaden detox,ten preparat może ewentualnie pomóc palaczowi,który właśnie rzucił ten nałóg.Alkoholik - jak sama nazwa wskazuje - potrzebuje terapii wstrząsowej i jeszcze sam musi wyrazić zgodę na leczenie. A wiem co piszę,ponieważ - jak już wcześniej wspominałam - miałam ten przypadek u mnie w domu.Dwukrotne zamknięte leczenie po trzy m-ce ,tuż po wyjściu pierwsze kroki były skierowane do restauracji. Dlatego każdy alkoholik musi tego chcieć,musi chcieć pozbyć się tego nałogu i to raz na zawsze,w przeciwnym wypad będzie tak,jak napisałam.Dodam jeszcze - chyba też o tym wspominałam, - że wspomniana osoba nie żyje już od 39 lat ,alkohol zrobił swoje - niestety. Samemu można wyleczyć wyłącznie katar i to jeszcze w pierwszym stadium,alkoholik musi być leczony przez specjalistów......
vasuh
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: vasuh » 18 sty 2018, 18:48

podobno takie zdrowienie jest bardzo męczące
Mateo 77
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Mateo 77 » 20 sty 2018, 19:49

Każdy nałóg jest straszny. Jeśli macie w rodzinie kogoś uzależnionego, to wiecie, ile niesie to za sobą złego. Teraz szczególne niebezpieczeństwo niosą takie udogodnienia XXi wieku jak chociażby internet. W http://www.rodziceidzieci.com/uzaleznie ... -internetu możecie poczytać, jakie niesie to następstwa dla Waszych dzieci. Brońcie je przed tym za wszelką cenę.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2

Postautor: dyskutantka » 31 sty 2018, 12:22

vasuh pisze:podobno takie zdrowienie jest bardzo męczące

Samo przebywanie w jednym pomieszczeniu z alkoholikiem jest męczące i to dla tej nie pijącej osoby.Ktoś kto nie przeżył tego,nie ma zielonego pojęcia o czym pisze.

Wróć do „Nałogi oraz Używki”