Wielkie sprzątanie skóry

Forum SPA - Pielęgnacja Ciała. Opinie i porady: hotele SPA, wczasy SPA, zabiegi SPA, SPA w Polsce.
kitka66
Level 1
Level 1

Re: Wielkie sprzątanie skóry

Postautor: kitka66 » 19 gru 2018, 07:03

codzienne oczyszczanie zanieczyszczonego naskórka jest niezwykle ważne. Wszystko to mozna zrobić w warunkach domowych ale wydaje mi się, że dobrze jest raz na jakis czas wybrac się do profesjonalnego salonu na taki konkretny zabieg. Ja na przykład byłam jakiś czas temu w coco-time we wrocławiu na zabiegu eldan oczyszczanie doskonałe. No nie powiem bo po nim faktycznie dało sie odczuć, że skóra jest mega czysta i taka swieża. wtedy też kosmetyki wchłaniają się duuużo lepiej.

huteran
Level 1
Level 1

Postautor: huteran » 02 sty 2019, 17:35

Najlepiej jest regularnei korzystać ze sprawdzonych kosmetyków. Ja mogę Ci polecić szczególnie balsam do ciała od HB, konkretnie chodzi mi o balsam d ociała z avokado - oparty jest o natrualne składniki, dzięki czemu odżywia dobrze skórę.
Iwuś
Level 2
Level 2

Postautor: Iwuś » 15 sty 2019, 17:02

Jeśli chcesz robić sprzątanie skóry to polecam wykonać oczyszczanie organizmu za pomocą tych produktów https://www.bee.pl/9480-oczyszczanie-organizmu Każda z nas znajdzie coś dla siebie i będą to naturalne produkty. Sklep posiada naprawdę dużą gamę produktów i atrakcyjne ceny więc warto się nim zainteresować.
Postzunia
Level 1
Level 1

Postautor: Postzunia » 28 lut 2019, 18:44

Jeśli masz problem ze skórą twarzy a zwłaszcza mam na myśli rumień to skorzystaj z zabiegu http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/usuwanie-rumienia/ Klinika posiada najlepszy sprzęt i specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. Zabieg poprzedzony jest konsultacją z dermatologiem a potem rumień usuwany jest laserem w kilku sesjach i to tyle. Na pewno uda ci się go pozbyć dzięki zabiegom kliniki.
trik01
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: trik01 » 30 mar 2019, 23:04

Fajnie powiedziane, sprzątanie skóry :) Ale coś w tym jest. Z pewnością zabiegi w salonach przynoszą efekt, jednak uważam, że o siebie i swoje ciało trzeba dbać po prostu regularnie. Stosować sprawdzone i skuteczne kosmetyki dla ciała . W sklepie Fryzaw można bardzo dobre są kosmetyki do pielęgnacji z Farmony, właśnie przeglądałam ich ofertę.

Wróć do „SPA - Pielęgnacja Ciała”