Wyjście bez makijażu

Makijaż, Wizaż Forum: opinie, porady, dowiedz się w czym Tobie najlepiej. Zdjęcia, filmy.
pauli
Forumowicz
Forumowicz

Re: Wyjście bez makijażu

Postautor: pauli » 28 cze 2018, 14:48

Zazwyczaj robię sobie hennę na brwi i nawet jeśli jest za ciemna to sobie ją trochę zmywam, na stronie http://www.lafoto.pl/jak-zmyc-henne/ znajdują się ciekawe sposoby szybkiego zmycia ciemnego koloru brwi

nataliakozera
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: nataliakozera » 02 lip 2018, 16:03

Na co dzień nie lubię się malować, tuszuję jedynie rzęsy. Natomiast jeśli mam jakąś imprezę czy spotkanie ze znajomymi to zazwyczaj maluję twarz podkładem i czasami usta lub robię kreski. ;)
martuska8
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: martuska8 » 24 lip 2018, 11:17

Kiedyś nie wyobrażałam sobie, żeby wyjść z domu bez makijażu, ale kilka miesięcy coś mi się odmieniło i zdecydowanie wolę być bez makijażu niż w nim. Mogłabym tylko malować rzęsy i wychodzić z domu :)
Iwuś
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Iwuś » 25 lip 2018, 12:10

Ja rano nie mam czasu na wykonywanie makijażu. Ale chyba znalazlam rozwiązanie. Znacie markę Sosu. Ja właśnie trafiłam na zestaw rzęs. W zestawie są 3 pary rzęs na niewidocznym pasku. Rzęsy wykonane z włosa ludzkiego w 100% naturalnego. Myślę że to idealne rozwiązanie dla tak zabieganej kobiety jak ja.
malutenka2290
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: malutenka2290 » 30 lip 2018, 16:23

Kochane wiadomo przecież że przed wykonaniem takiego zabiegu jak makijaż permanentny robi się makijaż próbny i ważne żeby go robiła sama osoba która potem (właściwie nawet w tym samym dniu) wykona Wam właściwy makijaż permanentny. Nie wyobrażam sobie robienia tego w ciemno :szok:
JasnaM
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: JasnaM » 31 lip 2018, 14:01

Ja nie wyobrażam sobie wyjść bez makijażu, szczególnie brwi, moim zdaniem to oprawa dla całej twarzy dlatego wychodzenie bez niego nie wchodzi w grę. dlatego postawiłam na makijaż permanentny brwi. Znalazłam ciekawą ofertę tutaj: http://biotekpolska.pl/ zrobiłam małe rozeznanie i zdecydowałam się na makijaż permanentny. Polecam.
dusia
Level 1
Level 1

Postautor: dusia » 09 sie 2018, 13:53

ja często wychodzę bez typowego makijażu :) ale to prawda - mam makijaz permanentny, który w 100% wystarcza :) Zrobiłam sobie brwi i kreskę na górnej powiece i obecnie zastanawiam się jeszcze nad ustami :) Jeśli chodzi o dobrą linergistkę to polecam Dominikę Kossakowską z Warszawy. Pracuje w salonie Jest Pięknie ( ul. Wilcza ). Profesjonalistka w każdym calu a do tego mega sypatyczna osoba. Ma fanpge na facebooku, warto zerknąć na jej dotychczasowe prace :)
mikolajkowa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: mikolajkowa » 20 sie 2018, 09:17

Ja mam bardzo jasną karnację i moim 'problemem' były bardzo wąski i również bardzo blade usta, dlatego nigdy nie przepadałam za wychodzeniem bez makijażu. Przyjaciółka z Łodzi namówiła mnie na powiększanie ust, w sumie myślałam o tym już od dłuższego czasu, więc dobrze się złożyło. Od miesiąca jestem po, sam zabieg był znośny, dobra maść znieczulająca bo praktycznie nic nie czułam - tutaj można sobie poczytać więcej na temat https://cashmire.pl/oferta/medycyna-estetyczna/zabiegi-kwasem-hialuronowym/powiekszanie-ust/ :)
Arkadiusz1
Level 2
Level 2

Postautor: Arkadiusz1 » 27 sie 2018, 19:08

Dużo zależy od tego, jaka jest uroda danej osoby. Nie ma co ukrywać, że niektóre kobiety dobrze wyglądają bez makijażu, a niektóre, no cóż... Właśnie dlatego wiele dziewczyn decyduje się na makijaż permanentny. W sumie mnie to już nie dziwi, bo chociażby po efektach w http://www.gabrielasniezko.pl/makijaz-permanentny-brwi/ widać, jakie robi to wrażenie. Mi się to podoba :)
Pola69
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Pola69 » 05 wrz 2018, 18:53

Jeśli chodzi o ten rodzaj zabiegu, to ja polecam jedno miejsce sprawdzone przeze mnie na własnej skórze - powiększanie ust wrocław. Zawsze miałam bardzo małe usta, a właściwie prawie ich nie miałam, dlatego właśnie zdecydowałam się na ten zabieg. I obecnie jestem bardzo zadowolona, bo wszystko wygląda naprawdę naturalnie.
kraczo
Level 2
Level 2

Postautor: kraczo » 23 wrz 2018, 15:37

Jeżeli szukasz jakiegoś ciekawego portalu, który wytłumaczy Ci w jaki sposób o siebie dbać, to powinnaś sprawdzić - https://www.uroda.info.pl/5-pomyslow-na-zdrowa-kolacje/ dla mnie się czyta go bardzo przyjemnie, a przy tym wiele można się dowiedzieć.

Wróć do „Makijaż, Wizaż”