Makijaż oczu

Makijaż, Wizaż Forum: opinie, porady, dowiedz się w czym Tobie najlepiej. Zdjęcia, filmy.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2

Re: Makijaż oczu

Postautor: Arkadiusz1 » 19 lip 2018, 09:08

Akurat oczy to jeden z ważniejszych elementów w każdym makijażu. Warto szczególnie na to postawić, bo ludzie w pierwszej kolejności zwracają uwagę właśnie na tę część twarzy. Wiem, że wiele osób wybiera makijaż permanentny oczu i są z tego bardzo zadowoleni. Myślę, że warto pójść w tym kierunku, bo to świetna okazja do utrwalenia swojego perfekcyjnego wizerunku.

Iwuś
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Iwuś » 27 lip 2018, 08:17

Ostatnio gdy szukałam kosmetyków trafiłam na markę Sosu. To chyba nowa marka na naszym rynku. Zainteresowałam się sztycznymi rzęsami wykonanym z ludzkiego włosa 100% naturalne, lekkie na niewidocznym cienkim pasku. Moje rzęsy są zniszczone od tuszy, trzeba dac im odpocząć.
mamakaroliny89
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: mamakaroliny89 » 27 lip 2018, 11:15

Moim zdaniem sztuczne rzęsy to mega efekt, oko wyglada wyśmienicie i co najważniejsze poświęca się duzo mniej czasu na codzienny makijaż. Uważam, ze rzęsy camelia https://noblelashes.pl/rzesy-camelia-007-dlugosc-9-15-mm beda bardzo trafnym wyborem dla każdej kobiety. Mysle, że kazda kobieta bedzie zadowolona z takiego efektu bo oszczędza się duzo czasu podczas wykonywania makijażu.
matni
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: matni » 07 sie 2018, 11:39

Jeśli chcesz mieć piękny makijaż oczu proponuję przedłużyć rzęsy, a jak to wygląda i ile może to kosztować poczytaj na stronie http://kidini.pl/ile-kosztuje-przedluzanie-rzes/ jest ona pomocna i dzięki niej będziesz wiedziała jakie mogą być tego koszty
dusia
Level 1
Level 1

Postautor: dusia » 09 sie 2018, 13:54

ja zdecydowałam się na makijaż permanentny oczu jakieś pół roku temu. Matko jaka to jest wygoda! Nie muszę się już meczyć z malowaniem kresek na górnej powiece a sprawiało mi to sporo kłopotów, nigdy nie były idealnie proste. A teraz ? Teraz wyglądam super o każdej porze. Jeśli chodzi o sprawdzony salon to w Warszawie polecam Jest Pięknie na ulicy Wilczej. Chodze tam do pani Dominiki Kossakowskiej :)
pauli
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: pauli » 09 sie 2018, 21:13

Chcąc mieć piękny delikatny makijaż warto zrobić go cieniami nie jest on mocny i przesadzony, a wygląda na prawdę pięknie i naturalnie, a jak go wykonać i jakich cieni najlepiej użyć dowiesz się z http://kidini.pl/najlepsza-paleta-cieni/
Vectra34
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Vectra34 » 21 sie 2018, 22:18

By oczy wyglądały ładnie muszą posiadać wykończenie w postaci rzęs. Moje nie wyglądają najlepiej, więc zastanawiam się nad zakupem sztucznych. Co sądzicie o marce SOSU? Znalazłam takie, które można przyklejać do 20 razy. Są tak fajnie wyprofilowane, by łatwiej je było przyklejać. Obrazek

Wróć do „Makijaż, Wizaż”