restauracje warszawa-oceny

Restauracje Forum i inne lokale - opinie, gdzie warto zjeść, tanie jedzenie, dobre jedzenie, niedobre jedzenie, drogie jedzenie.
karokowalik
Forumowicz
Forumowicz

Re: restauracje warszawa-oceny

Postautor: karokowalik » 25 kwie 2018, 13:31

Na majówkę wybieram się do Warszawy i właśnie nie wiem, gdzie pójść zjeść obiad. Mam nadzieję, że mi pomożecie .

Ela78
Level 1
Level 1

Postautor: Ela78 » 03 paź 2018, 09:19

W Warszawie byliśmy w wielu restauracjach, ale dopiero w Restauracji Akademia znaleźliśmy to, czego szukaliśmy. Jedzenie, wnętrza i pracujący tam ludzie tworzą niesamowity klimat. Kwiaty cukinii faszerowane musem ziołowym zadowolą nawet najbardziej wybredne podniebienia, a ceny nie zwalają z nóg.
Ela78
Level 1
Level 1

Postautor: Ela78 » 25 paź 2018, 22:21

Znajomi polecili mi restauracje Bubbles w Warszawie, bardzo chwalili sobie ich kuchnię oraz duży wybór w alkoholach, są to nie tylko szampany wina czy koktajle. Czy wy również możecie polecić ten lokal? Czy Wy również tam byliście? Chciałabym tam się wybrać z narzeczonym, myślicie, że będzie mu się tam podobać? Słyszałam tez o ofercie happy Hours na babelkowe szaleństwo.

Wróć do „Restauracje”