budowa domu
-
- Level 2
- Posty: 645
- Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43
Re: budowa domu
Na pewno przyjdzie też czas kiedy będzie trzeba zakupić przykładowo taki kable energetyczny yky 1x240 https://zpradem.pl/kabel-energetyczny-y ... 48196.html czy inne przewody. Wszystko to i więcej możecie otrzymać w całkiem dobrej cenie w sklepie zpradem.pl . Znajdziecie tam różnego typu kable, przewody, listwy zasilające, artykuły do odbiorników ruchomych itd.
- natesz23
- Forumowicz
- Posty: 5
- Rejestracja: 21 sie 2018, 18:24
Re: budowa domu
Hej. Czy znacie może na terenie Katowic jakieś sprawdzone przedsiębiorstwo projektujące instalacje ciepłownicze? Poszukuję właśnie czegoś sprawdzonego w tym temacie, a w Sieci jest tyle ofert, że dość ciężko jest się zdecydować. Z tego co polecali moi znajomi, to warta uwagi jest oferta https://vosa.pl/ Co na ten temat myślicie? Może znacie jeszcze kogoś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone info w tym obszarze tematycznym 

-
- Level 1
- Posty: 443
- Rejestracja: 17 wrz 2017, 19:12
Re: budowa domu
Budując dom na pewno przyda Ci sie dobrej klasy rusztowanie https://www.dramix.pl/ Mój mąż jest budowlańcem i również szuka do swojej firmy na tej stronie rusztowania, na pewno przyda Ci sie na własność bo prace remontowe mogą Cie zaskoczyć. A co do samego rusztowania to polecam Ci też te taki mieszkaniowe pojedyncze.
-
- Forumowicz
- Posty: 30
- Rejestracja: 22 lis 2017, 13:10
Re: budowa domu
Budując dom nie pomijałabym kwestii wentylacji. W moim domu za montaż wentylacji była odpowiedzialna firma brawent. Gdyby ktoś chciał zapoznać się z ich ofertą oto i link do ich stronki: https://brawent.pl/. Na jakość powietrza nie mogę narzekać. Czuję zdecydowaną różnicę między mieszkaniem przed system wentylacji, a mieszkaniem w domu z takim rozwiązaniem. Dla mnie jest to zdecydowana jakość, której nie da się w żaden sposób porównać. Na całe szczęście zauważyłam, że coraz częściej rodziny decydują się na takie rozwiązanie - i dobrze! Widać, że zwracamy uwagę na to czym oddychamy i to w domu, a nie tylko w pracy gdzie taki system najczęściej funkcjonuje.
-
- Forumowicz
- Posty: 137
- Rejestracja: 09 lis 2017, 10:44
Re: budowa domu
Dużo strasznie roboty przy budowie domu
My kupilismy za pomoca biura abc dom 


-
- Forumowicz
- Posty: 4
- Rejestracja: 10 lut 2019, 23:18
Re: budowa domu
Oj tak, roboty jest tam całe mnóstwo...
-
- Level 1
- Posty: 349
- Rejestracja: 25 lis 2017, 13:54
Re: budowa domu
Budując dom warto zainteresować się nowoczesnymi rozwiązaniami takimi jakie oferuje https://www.kielce.bartoszwentylacja.com.pl/ w zakresie wentylacji domu. Dobra wentylacja przydaje się wbrew pozorom nie tylko latem, ale również zimą 

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości