Problem z wyborem hulajnogi.

forum motoryzacyjne
Leofric
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 16 paź 2019, 08:48

Problem z wyborem hulajnogi.

Postautor: Leofric » 16 paź 2019, 09:05

Cześć wszystkim!

Wiem, że sezon na hulajnogi elektryczne już się powoli kończy ponieważ robi się zimno, ale może to dobry moment na to żeby kupić na nowy sezon? Zależy mi na tym, żeby nie wydać majątku, ale również żeby hulajnoga była porządna i w miarę bezpieczna. Jeździłem hulajnogami, które można wynająć przez aplikacje, ale jest proces ich szukania jest trochę uciążliwy dlatego własnie na nowy sezon chcę kupić coś dla siebie. Co byście mi polecili ?
Awatar użytkownika
Hulajnoga_elektryczna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 16 paź 2019, 08:58

Re: Problem z wyborem hulajnogi.

Postautor: Hulajnoga_elektryczna » 16 paź 2019, 09:31

Cześć Leofric!

Wybór hulajnogi elektrycznej to faktycznie nie najłatwiejsze zadanie. Jest bardzo dużo marek na rynku, które produkują hulajnogi. Pomysł z zakupem poza sezonem jest świetny ponieważ prawdopodobnie ceny trochę się obniżą a przy odrobinie szczęścia jeżeli pogoda będzie dopisywać może udać Ci się trochę jeszcze pojeździć.
Jeżeli miałbym polecić jakąś firmę, która produkuje pojazdy elektryczne to stawiałbym na firmę Frugal. Produkują oni właśnie hulajnogi elektryczne i inne pojazdy. Osobiście co mnie urzekło własnie u nich to jakość z jaką wykonane są ich hulajnogi ( sam mam jedną). Podejście do klienta też jest fenomenalne. Skontaktowałem się z nimi bardzo miło się nam rozmawiało a dodatkowo pomogli mi wybrać sprzęt. Co jeszcze jest mega plusem jeżeli chodzi o ich hulajnogi to duże koła. Nawet nie jestem w stanie opisać jaką różnicę robią. Chodniki, drogi są jakie są nie możemy się oszukiwać więc te duże koła strasznie pomagają. Hulajnoga jest stabilniejsza, zmniejszone są drgania a co najważniejsze przekłada się to też na bezpieczeństwo jazdy. Także z czystym sumieniem mogę ich polecić.
eryk78
Level 1
Level 1
Posty: 288
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:09

Re: Problem z wyborem hulajnogi.

Postautor: eryk78 » 28 paź 2019, 10:40

Ostatnio bardzo popularnym prezentem zrobiły się elektryczne hulajnogi. Fajny sprzęt do transportu, ale jak to bywa też może się popsuć, w końcu to też mechanika. Gdyby ktoś szukał w takim przypadku sklepu z częściami do hulajnogi to polecam http://e-hulajnogi24.pl gdzie można zakupić podzespoły elektroniczne bądź też części mechaniczne do wymiany.
mactech
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2020, 16:18

Re: Problem z wyborem hulajnogi.

Postautor: mactech » 09 mar 2020, 16:29

Tutaj też możecie zobie zobaczyć i mątować takie listwy pod hulajnowgi https://sklep.mactech.pl/listwa-przeciw ... z-usb.html oczywiście móie takiej domowej
robertool
Level 1
Level 1
Posty: 256
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Problem z wyborem hulajnogi.

Postautor: robertool » 26 mar 2020, 14:12

Polecam zajrzeć do sklepu https://manualshop.pl gdzie dostępne są profesjonalne hulajnogi. A do tego można się tam zaopatrzyć w części oraz o=akcesoria ochronne na ciało.

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość