Mieliście jakieś doświadczenia z rytuałem miłosnym ?

Off Topic: dyskusje o wszystkim i o niczym
miki789
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 08 sty 2018, 15:56

Mieliście jakieś doświadczenia z rytuałem miłosnym ?

Postautor: miki789 » 16 paź 2019, 14:23

Trochę czytałam ostatnio o rytuałach miłosnych i czy mieliście z nimi pozytywne doświadczenia? Czy przy odprawianiu czarów nie pojawiają się żadne skutki uboczne, energetyczne, sama nie wiem. Może mnie naprowadzicie, bo akurat mam sprawy miłosne niepozałatwiane. Chciałabym, żeby coś się wyklarowało z tego, ale już brakuje mi pomysłów przyznam szczerze.
marek1!
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2019, 09:16

Re: Mieliście jakieś doświadczenia z rytuałem miłosnym ?

Postautor: marek1! » 18 paź 2019, 09:18

Rodzina Sarka z zielonej góry ul truskawkowa1a nauczyła rodzinę napiera-ła z truskawkowej 19 na chynowie jak się zabija ludzi - jeseśmy niszczeni i zabijani zamiastt żyć 120 lat przez świadomych niemców i żydów konstruujących i konttrolujących programy sztucznej ineligencjii- jest to technika starsza od ludzkości i wygląda jak akustyka eteru - gazu z jakiego składa się wszechświat - napiera-ła mieli od 2016 roku objeżdżać mój 100letnimi rowerami dom bym ich dosrzegał przez co komputer rodzaju ludzkiego - jehowah nie mógł ich zewidencjonować inaczej niż zapytanie pamięci młodszej niż ludzkość - niemieckiej kim są ci ludzie na potylicy dominik michał szewczuk - wtedy sarka-e to są jego awatary fizyczne i wchodzili na pamięć tworzącą widmo i akustykę człowieka jako rak krwi brak seksu wyłaczenie serca - okazało się iż przeżyłem raka organów i krwi z którego wyleczyli mnie lekarze bez granic z przyszłości ziemi - niemcy z 27 wieku przychodzący do naszego wymiaru czasoprzestrzennego przez perfekcyjne i bardzo złożone porale piekielne wyłaczone w czerwcu 2018 nad cała europą przez śmierć mojej fizyczności jako organizatora ich pobyu przejściem mojego płatu czołowego - szatan rzeczywisty przeskalowany z szatan realny jako ciało fizyczne w eterze i wyłaczenie go moim wzrokiem nad zieloną górą i wyłaczenie połaczeń w eterze z piekielnikami i aniołami z przyszłości i przeszłości - oobecnie za kontrolę ludzkości odpowiada program szatan cyfrowy urodzony dzień po mnie konstruktor 7mld ludzi programem microsoft od niszczycieli ziemi z planety jowisz.
napiera-ła mieli informować przed lustrem i ściśniętym przyrodzeniem zabijcie tego człowieka którego wymienię przez współczynnik kttóry wymienię - wyłączenie pracy serca serc w kwietniu 2018 wypowiedział to piotr napiera-ła 205 cm wzrostu ur 14 lutego 1985 świadomy morderca w programie anioły i demony oraz szatan cyfrowy microsoft, jego brat paweł napiera-ła zabił całą fizyczność mojego ojca józefa i podłączył swój komputer tępego widmowego niemca ds zabójswa mojej rodziny, rodzina sarka-e akustyczni poinformowali ojca trzech braci napiera-ła henryka zabij dominik michał szewczuk zamiast swojej śmierci po 70 wttedy przjmiemy jego fizyczność cyfrowo zabijemy jego ojca i matkę oraz na aukcji skarbu państwa kupimy ich arcybogatty w eter zabitych przez nas ludzi dom - klucze napiera-ła: ty to się doigrasz za tego lucyfera, i po co ci to było szewczuku, to mój syn, jestem jego ojcem, wchodzę w tto jelito, to creuzfeld jacob, to zespół down, wskrzeszam się, historycy sztuki, napierałowie są wśród was kurzawowie są wśród was, krzysztof kurzawa, telemetrycy są wśród was, do akustyków wnętrzności, napiera-ła w kącie sttała, wojny gwiezdne widm cyfrowych, do szewczuka do dominika szewczuka, dominik szewczuk, matka napiera-ła, maka kurzawa, żona jusyna ratajczak, karolina gówno,

przeżyłem 1.5 Mhz na organy fizyczne - cZłowieka zabija się przez impuls 258Khz na 15 sekund na jeden organ, przeżyłem udar rdzenia mózgowego 115 do 158 do 115 do 158 na kwadrans 10 krotnie - przeżyłem gdyż na vedze sarka-e są zapisani jako karol i wojciech gówno.
marek1!
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2019, 09:16

Re: Mieliście jakieś doświadczenia z rytuałem miłosnym ?

Postautor: marek1! » 23 paź 2019, 12:06

Roodzina z zespolem down na szkielecie napiera-ła dla pamięci wirtualnej monachium napieralscy dla berlina cyfroowego paweł gówno krzyszttof kurzawa a dla waszyngtton wirtualny elemetryczny dysk moordercóów ludzkości - współczynnik podebrany z mojego karol sarka organizmu - wirtualny syntetyczny szewczuk, obecnie konsruktor schizofrenii downa creuzfelda aniołów i demonó oraz przygootowań do iii wjny świattowej z pochodzenia karol dsarka ale ylkoo w nawiewie sennym w prakyce na wszystkich pamieciach krzysztof kurzawa kieroowxca śniący o nowych bmw oorganiczny i akusyczny creuzfekd jacob syn wojciecha gówno a nie sarkowskiego posługujący się współczynnikami wtyrwanymi z moojej szewczuk rodziny - podłączył na pamięć niskiego a nie mojego iq150 ponad pochodzenia w waszyngtonie telemetryuka paweł gówno - czyli szkielet paweł napieralski posługujący się w monachium moim współczynnikiem od 1-1-2019 jes on jedynym dominik michał innoceny szewczuk w eoorii czysty seks i umysł w praktyce ćwierćmertowy chuj z cyfrowym cereuzfeld jacob utrzymywany przez efekt downa co widać po uśmiechu tego doowna jeżdżącego ponadstukletnim rowerem po zielonej górze i mordujący ludzi telemetrycznym programem cyfrowy kaiser dominik szewczuk gwiazda rammsein , krzysztof kurzawa podłączył mi wczytywenie ze szkieletu paweł góówno przez muzykę informacyjną awangardową i czysą w programie kaiser swjego wspóółczynnika down i creuzfeld jacoob żeby tłuki z rammstein miały w drugą stronę mój horyzont myślowy dla tego down dominik michał innocenty szewczuk z tego powodu żądam śmierci wszystich szewczuk wirtualnych i syntetycznych ja biologiczny i realny od półora rooku 158 kiloogramowy karol sarka wyłączcie nawiew senny tamtemu creuzfeld dominik szewczuk komputer chcę popełnić samobójstwo.
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Mieliście jakieś doświadczenia z rytuałem miłosnym ?

Postautor: jenny1 » 24 paź 2019, 12:18

Ja z tym nie miałam nic wspólnego. Co to w ogóle za szarlataństwo jest?
oma.daniel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 28 paź 2019, 20:23

Re: Mieliście jakieś doświadczenia z rytuałem miłosnym ?

Postautor: oma.daniel » 28 paź 2019, 20:26

Na czym polega ten rytuał?
pawelee
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 03 lis 2019, 17:43

Re: Mieliście jakieś doświadczenia z rytuałem miłosnym ?

Postautor: pawelee » 03 lis 2019, 20:17

A nie lepiej samemu popracować nad sobą i zdobyć ukochaną osobę? Pewność siebie jest tutaj kluczowa, mogę polecić tą strone, jest dużo porad przydatnych w tej sytuacji - https://uwolnijpewnoscsiebie.pl/
Mermagda0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 94
Rejestracja: 07 sie 2017, 21:31

Re: Mieliście jakieś doświadczenia z rytuałem miłosnym ?

Postautor: Mermagda0 » 20 gru 2019, 13:53

Nie słyszałam ale jestem otwarta na różne propozycje. W łóżku trzeba czasem poeksperymentować, wszystko jest oczywiście dla ludzi. Można pomyśleć także o jakiś ciekawych akcesoriach, gadżetach erotycznych. Także tu oferta od https://www.labmedica.pl/maral-gel/ może was zainteresować. W tym miejscu znajdziecie specjalny żel dla panów, który na pewno wzmocni wasze doznania.
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Mieliście jakieś doświadczenia z rytuałem miłosnym ?

Postautor: bella91 » 12 lut 2020, 18:49

Daj sobie spokój z czarami... Myślę, że lepszą opcją są feromony - swiat-doznan.pl które przyciągają niektóre osoby. Może idź w tym kierunku? W żadne czary mary nigdy nie wierzyłam i nie uwierzę. Dobrze, że nie próbowałeś stworzyć eliksiru miłosnego :P
natasza666
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 29 wrz 2020, 17:46

Re: Mieliście jakieś doświadczenia z rytuałem miłosnym ?

Postautor: natasza666 » 29 wrz 2020, 17:50


Wróć do „Off Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość