protetyk Kraków

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
agamk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 24 maja 2019, 13:49

protetyk Kraków

Postautor: agamk » 08 lip 2019, 10:01

Cześć, polećcie mi proszę dobrego dentystę i technika protetyka. Jestem z Krakowa i zastanawiam się, czy Protetyka stomatologiczna Kraków w CMP to dobry wybór.
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: protetyk Kraków

Postautor: miracle » 09 lip 2019, 13:31

A jakie mają opinie?
muuniek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 22 lip 2019, 21:33

Re: protetyk Kraków

Postautor: muuniek » 22 lip 2019, 21:37

Zdecydowanie polecam gabinet https://stomatologiacichon.pl/. Świetny zespół fachowców, którym można się oddać pod opiekę absolutnie bez obaw. W swojej ofercie posiadają wszystkie rodzaje zabiegów, łącznie z ortodoncją i endodoncją ale ich specjalizacją bez dwóch zdań jest stomatologia estetyczna i implantologia. W dodatku wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oferują promocje na swoje usługi.
KajaPolus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 18 lut 2019, 00:52

Re: protetyk Kraków

Postautor: KajaPolus » 30 lip 2019, 19:51

W internecie jest masa ofert, dla mnie poza jakością pracy liczy się również jakość obsługi, dlatego korzystam z gabinetu do którego mogę zapisać się online. W sumie to dziwię się, że tak niewiele gabinetów korzysta z dobrodziejstwa techniki. Wydaje mi się, że elektroniczny obieg dokumentów i elektroniczna rejestracja to powinien być już wszędzie standard, niestety tak nie jest :( Jeśli ktoś prowadzi gabinet to może warto pomyśleć o usprawnieniu pracy (strona www)? Taka rada od pacjenta :)
RobbiePL0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 17 sie 2019, 19:42

Re: protetyk Kraków

Postautor: RobbiePL0 » 17 sie 2019, 19:43

Skoro jesteśmy już w klimatach stomatologicznych, to chciałbym się Was zapytać, co sądzicie o stronie http://www.artdentico.pl/endodoncja-leczenie-kanalowe ? Pytam, ponieważ od lat korzystam z ich usług, a tak na dobrą sprawę, to nigdy nie zastanawiałem się co sądzą o nich inni ludzie...

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość